روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی برای جذب بازیکن استارت زد از منبع طرفداری. "

یحیی گل محمدی برای جذب بازیکن استارت زد

به نظر می رسد اقدامات یحیی گل محمدی برای نقل و انتقالات آغاز شده است.به گزارش طرفداری، هرچند در توافقی که بین یحیی گل محمدی با جعفر سمیعی و دیگر عوامل باشگاه صورت گرفته قرار شد تمدید قرارداد با بازیکنانی که قراردادشان به پایان می رسد در اولویت قرار گرفته و در ادامه راه گل محمدی و باشگاه به دنبال جذب بازیکن از باشگاه های دیگر باشند تا تمرکز تیم از بین نرود اما خبرهای دریافتی طرفداری حکایت از آن دارد با توجه به نیاز مبرم پرسپولیس در برخی پست ها، گل محمدی شخصا وارد عمل شده و همانند فصل گذشته، با برخی گزینه های خود وارد مذاکره شده تا زمینه حضور آن ها را در پرسپولیس فصل آینده فراهم کند.اتفاقی که در ابتدای فصل جاری هم رخ داد و گل محمدی به عنوان سرمربی با اختیار تام، تمام مذاکرات اصلی با بازیکنان را انجام می داد و بازیکنان تنها برای ثبت قرارداد و دریافت پیش پرداخت خود راهی باشگاه می شدند. بر اساس همین اختیارات، گل محمدی با برخی بازیکنان وارد مذاکره شده تا در پست هایی که با کمبود بازیکن روبرو بوده و یا قرار است با جدایی برخی بازیکنان روبرو شود، بازیکن جذب کند.بیشتر بخوانید:دلتنگی یحیی گل محمدی برای میناوند، انصاریان، اولادی و نوروزی / عکس

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی برای جذب بازیکن استارت زد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×