روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روزی که علی دایی کفش ها را آویخت / 14 سال پیش در چنین روزی از منبع طرفداری. "

روزی که علی دایی کفش ها را آویخت / 14 سال پیش در چنین روزی

به گزارش طرفداری، لیگ ششم در حالی با قهرمانی تیم سایپا تمام شد که این تیم با سرمربیگری ورنر لورانت آلمانی کار خود را آغاز کرد اما کناره گیری این مربی از هفته پنجم مسابقات باعث شد سایپایی ها به عنوان سرمربی خود از کسی استفاده کنند که با او به عنوان بازیکن قرار داد بسته بودند؛ علی دایی...در واقع علی دایی حتی در بازی های تیم سایپا هم کاپیتان نبود و این مسئولیت برعهده ابراهیم صادقی بود اما به هر حال او سرمربی شد، یک سرمربی 38 ساله که در بازی های تیمش به میدان می آمد اما پشت سر کاپیتان تیم به میدان می رفت! اتفاقی که در فوتبال ایران بدیع بود.به هر حال سایپا تیم مس کرمان را 2 بر صفر برد و با علی دایی قهرمان مسابقات شد، تیم استقلال اهواز با فیروز کریمی 2 امتیاز کمتر از سایپا گرفت و با 54 امتیاز در 30 بازی دوم شد و تیم فوتبال پرسپولیس که در 8 بازی انتهایی مسابقات با مصطفی دنیزلی 20 امتیاز به دست آورده بود، عنوان سوم مسابقات را با 53 امتیاز به خود اختصاص داد و استقلال که تا 5 هفته پایانی صدرنشین بود و تنها 5 امتیاز برای قهرمانی می خواست، با نتایج غیر قابل باور در هفته های آخر، چهارم شد.علی دایی بعد از برد برابر مس و کسب عنوان قهرمانی دیگر هیچ وقت فوتبال بازی نکرد و به عنوان یک فوتبالیست رسما از فوتبال خداحافظی کرد. او بازی کردن را با افتخار تمام کرد و مربیگری را با افتخار شروع کرد. بعدها او دیگر هیچ گاه با هیچ تیمی قهرمان لیگ برتر نشد اما 3 بار شامل 2 بار با پرسپولیس و یک بار با نفت تهران قهرمان مسابقات فوتبال جام حذفی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " روزی که علی دایی کفش ها را آویخت / 14 سال پیش در چنین روزی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×