روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میثم بائو: امیدوارم کمیته استیناف حکم بازی سایپا و پیکان را تغییر دهد از منبع طرفداری. "

میثم بائو: امیدوارم کمیته استیناف حکم بازی سایپا و پیکان را تغییر دهد

مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر ابراز امیدواری کرد، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی اخیر کمیته انضباطی این فدراسیون برای دیدار سایپا - پیکان را تغییر دهد.به گزارش طرفداری، میثم بائو در گفت وگو با تسنیم، درباره آخرین وضعیت نساجی و نتایج خوب این تیم در چند بازی اخیر گفت:خدا را شکر شرایط تیم خوب است و بازیکنان از لحاظ روحی وضعیت خوبی دارند. با اینکه لیگ تعطیل است، اما آنها با انگیزه زیادی تمرین می کنند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قرار است هفته آینده برای برپایی اردویی تدارکاتی راهی ترکیه شویم.وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی در لیگ برتر می ماند؟»، اظهار داشت:شک نکنید این اتفاق رخ خواهد داد. بازیکنان ما انگیزه بسیار خوبی دارند و تلاش می کنیم در بقیه مسابقات که همگی حکم فینال را دارند بهترین نتایج را بگیریم.بائو با اشاره به حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای بازی سایپا و پیکان، تصریح کرد:این حکم باعث ناراحتی مردم مازندران و هواداران نساجی شده است. تیم ما در استان دو میلیون هوادار دارد و حکمی که اعلام کردند با اعتراض خیلی ها مواجه شده است. زمانی که ما فوتبال بازی می کردیم اصلاً اینطور نبود. در این چند سال هم خیلی اتفاقات بدتر از این رخ داده است، اما بازی را 3 بر صفر نکرده اند. متأسفانه هیچ چیز سر جای خودش نیست.مربی نساجی افزود:تیمی مثل نساجی که خصوصی است با این اتفاقات ضربه می بیند. نباید کاری کنیم که امثال آقای حدادیان که از جیب شان هزینه می کنند، از این فوتبال دلسرد شوند. کمیته استیناف می تواند این حکم را تغییر دهد و امیدوارم این اتفاق بیفتد.وی درباره رقابت نزدیک سپاهان و پرسپولیس و اینکه کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، یادآور شد:هر دو تیم خوب هستند و ویژگی های خاص خودشان را دارند. پرسپولیس ثبات خوبی در این چند سال داشته است، اما شاید به خاطر فشردگی مسابقات، حضور بازیکنانش در تیم ملی و برخی مسائل دیگر با خستگی و اُفت بدنی مواجه شود. کمی شانس سپاهان را بیشتر می دانم، ولی پیش بینی واقعاً غیرممکن است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میثم بائو: امیدوارم کمیته استیناف حکم بازی سایپا و پیکان را تغییر دهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×