روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلوگیری از گاف‌های مدیریتی در تراکتور، از نان شب واجب تر از منبع طرفداری. "

جلوگیری از گاف‌های مدیریتی در تراکتور، از نان شب واجب تر

به گزارش طرفداری، از بازی های هفته ماقبل پایانی لیگ حرفه ای عربستان تیم النصر با مساوی برابر الوحده فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 را از دست داد و حالا از لیگ حرفه ای عربستان به گوش می رسد آنها شکایتی علیه تیم الوحده کردند تا شاید بتوانند به واسطه آن نتیجه بازی برابر این تیم را به سود خود کنند و در نهایت موفق به کسب مجوز برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را به دست بیاورند. تیمی که آرام آرام در حال تبدیل شدن به مشتری دائمی مراجع قضایی از دادگاه عالی ورزش و کمیته های انضباطی ای اف سی و فیفا گرفته تا احتمالا شعبات مختلف کمیته های حل اختلاف در ریاض شده است! شاید بد نباشد نگاهی بیندازیم به دلیل تخلف باشگاه الوحده که به زعم باشگاه النصر، باید یک نتیجه سه بر صفر به نفع آنها داشته باشد، زردپوشان در این رابطه معتقدند تیم الوحده عربستان، بازیکنی محروم داشته که علی القاعده نباید روز بازی روی نیمکت این تیم حضور پیدا می کرد و باید از روی سکوها باید پیگیر دیدار می شد(که اعتراض درستی است اما نمی تواند نتیجه سه بر صفر داشته باشد) اما ۹۰ دقیقه را روی نیمکت تیم الوحده نشست، هر چند او هیچگاه به میدان نیامد اما به هر حال در کنار سایر اعضای تیم حضور داشت و حالا النصری ها معتقدند که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان باید با اتکا به تخلفی که الوحده مرتکب شد، باید نتیجه بازی ها را سه بر صفر به سود تیم زردپوش کند. جالب اینجاست که آنها به جرایمی همچون محرومیت و یا جریمه مالی اعتقادی ندارند و تنها به سه بر صفر شدن نتیجه بازی معتقدند، چرا که در این صورت می توانند خود را به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ برسانند. حالا ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که همانطور که از قبل دیده بودیم النصری ها عادت کرده اند برای شکایاتی اینچنینی از قبل آماده شوند تا در صورت کسب نتیجه شکست، حداقل چند تخلف ریز و درشت، از حریف خود در جیب داشته باشند و در مواقع لزوم از آن رونمایی کنند تا شاید توسط آن تیری در تاریکی رها کنند و باعث گرفتن نتیجه دلخواه شوند. تخلفاتی که البته تاکنون بیشتر مایه خنده هواداران الهلال بوده و در هیچ کدام از مراجع قانونی حق کوچکی برای آنها به دنبال نداشت. مهم ترین شکایت النصری ها به شکایت این تیم از پرسپولیس بود تا به هر ضرب و زوری که شده بتوانند مانع از حضور پرسپولیسی ها در بازی فینال لیگ قهرمانان شوند که البته این اتفاق هرگز نیفتاد و کمیته های انضباطی و اخلاقی، فیفا و ای اف سی و دادگاه عالی ورزش و… با وجود هزینه های دادرسی کلانی که از این باشگاه گرفتند، نتوانستند حقی برای این تیم در نظر بگیرند و حالا در این مقطع زمانی باید به مسئولان تراکتور تذکر داد که برای بازی مقابل این تیم تمامی اتفاقات خارج از زمین را مدیریت کنند چرا که حریف این تیم عادت دارد در صورت شکست، همه اتفاقات این را شخم بزند تا شاید بتواند در این میان به سوژه ای برسد و به واسطه آن در نتیجه بازی را خارج از میدان به سود خود کند. تراکتوری ها باید در بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2021 روبردی تیم النصر عربستان قرار بگیرند و قطعا رعایت این تذکر برای آنها از نان شب هم واجب تر است که در یک سال اخیر اشتباهات مدیریتی فراوانی داشته و می توانند به راحتی این بهانه را دست حریف خود بدهند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلوگیری از گاف‌های مدیریتی در تراکتور، از نان شب واجب تر از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×