روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادموند اختر خطاب به آتیلا حجازی: لباس یک فصل استقلال را هم نمی توانی بخری! از منبع طرفداری. "

ادموند اختر خطاب به آتیلا حجازی: لباس یک فصل استقلال را هم نمی توانی بخری!

ادموند اختر مهاجم اسبق استقلال درباره عملکرد شیخ دیاباته گفت:شیخ دیاباته حتی یک سوم مهدی قایدی برای استقلال کارایی نداشته و مشخص نیست بر چه اساسی در قراردادش به ازای هر گل، پاداش دلاری در نظر گرفته اند و جالب آنکه همه پنالتی ها را هم او باید بزند. کار مهاجم گل زدن است نه اینکه برود از پارک گل بچیند!به گزارش طرفداری و به نقل از خبر ورزشی؛ وی مصدومیت های پیاپی و مسافرت رفتن های شیخ دیاباته را خنده دار عنوان کرد و گفت:با دستمزدی که برای این مهاجم در نظر گرفته شده است می شد دو مهاجم خارجی که حداقل دو برابر شیخ دیاباته کیفیت فنی و بازدهی دارند جذب کرد اما خوب در پروسه جذب بازیکن خارجی اتفاقاتی می افتد که گاهاً به جای یک مدیر برنامه چند نفر ذینفع هستند. به نوعی سفره ای پهن می شود و ۵ تا ۱۰ نفر پول خوبی گیرشان می آید.اختر ادامه داد:آنهایی که در استخدام دیاباته نقش داشتند اگر جوانب امر را به صورت کارشناسی و درست بررسی می کردند می توانستند این بازیکن را با یک سوم قیمت کنونی جذب کنند. این چه بازیکن حرفه ای است که نصف فصل را در کلینیک، دور زمین یا خارج از کشور سپری می کند. رفتارهای این بازیکن خنده دار است. اهل فن می دانند چه می گویم.بازیکن سابق استقلال درباره فروش و خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس نیز گفت:از زمانی که یادم می آید این حرف ها زده شده و در حد شعار باقی مانده است. اما این وسط چند روز پیش مصاحبه ای از همبازی قدیمی و دوست بسیار عزیزم خواندم که نمی دانم شوخی کرده یا ما را سرکار گذاشته است. به هیچ عنوان جسارت نمی کنم که فامیلی این دوست عزیز را بگویم بنابراین فقط می گویم آتیلا جان؛ اگر به خودت باشد البسته یک فصل تیم استقلال را هم نمی توانی بخری چه برسد به امتیاز چند هزار میلیارد تومانی این باشگاه بزرگ که برای هر دوی ما بسیار دوست داشتنی بوده و هست.اختر اضافه کرد:من با آتیلا رابطه صمیمانه دارم و طرفداران ناصر خان از من دلخور نشوند چون خودم خیلی ایشان را دوست داشته و دارم و در دوران بازیگری کمتر مربی دیدم که مثل آقای حجازی پیگیر کار بازیکنان باشد. مثلاً بعد از قهرمانی ما با استقلال در جام ترکمنستان همانجا یک پاداش ۳۵ هزار دلاری به باشگاه تعلق گرفت و تا آقای فتح الله زاده بخواهد بخشی از این پول را برای بدهی های باشگاه یا ترکاندن بمب هزینه کند ناصر خان عین آن پول را بین بازیکنان و زحمتکشان تیم مثل اعضای تدارکات تقسیم کرد.وی ادامه داد:یادم هست برای یک تورنمنت به امارات رفتیم و دست من شکست و ناصر خان هم گفت ناراحت نباش و فکر کن مثل یک توریست برای دو هفته به مسافرت آمده ای و من را همراه خودش به چند پاساژ بزرگ برد. به هر صورت اینها نشان دهنده قلب بزرگ و ویژگی مثبت ایشان بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادموند اختر خطاب به آتیلا حجازی: لباس یک فصل استقلال را هم نمی توانی بخری! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×