روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مکمل پورعلی گنجی در تیم ملی شجاع است یا کنعانی زادگان ؟ از منبع طرفداری. "

مکمل پورعلی گنجی در تیم ملی شجاع است یا کنعانی زادگان ؟

هنوز مشخص نیست اسکوچیچ از کدام زوج برای دفاع میانی تیم ملی بهره خواهد برد.به گزارش طرفداری، در اردوی قبلی تیم ملی، اسکوچیچ از شجاع خلیل زاده و کنعانی زادگان به عنوان زوج میانی خط دفاعی بهره برد و با توجه به هماهنگی این دو بازیکن که سابقه بازی در پرسپولیس را داشتند، عملکرد خوبی از خود ثبت کردند.اما در اردوی فعلی مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی نیز دعوت شده اند تا کار برای حضور در ترکیب اصلی بسیار سخت شود. به نظر می رسد مرتضی پورعلی گنجی انتخاب اول اسکوچیچ است و اگر باد در تیم ملی هم چنان به پرچم لژیونرها بوزد، این شجاع خلیل زاده است که به عنوان مکمل پورعلی گنجی بازی می کند اما اگر قرار باشد بازیکنان آماده تر بازی کنند، احتمالا این کنعانی زادگان است که با توجه به آمادگی فوق العاده اش در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد.مجید حسینی هم دیگر گزینه اسکوچیچ است ولی نسبت به رقبای دیگر او شانس کمتری دارد.حالا باید دید درنهایت در چند بازی حساس آینده کدام زوج به عنوان دو دفاع میانی تیم ملی به میدان خواهند رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مکمل پورعلی گنجی در تیم ملی شجاع است یا کنعانی زادگان ؟ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×