روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هماهنگی عجیب رادوشوویچ با هروویه میلیچ از منبع طرفداری. "

هماهنگی عجیب رادوشوویچ با هروویه میلیچ

رادوشوویچ که با استفاده از تعطیلات لیگ با مرخصی چند روزه راهی کرواسی شد، باید تا پس فردا به تهران برگردد اما در مورد بازگشت او ابهامات زیادی وجود دارد.به گزارش طرفداری، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات پرسپولیس با استفاده از تعطیلات 6 روزه تمرینات و البته تعطیلی لیگ، با کسب اجازه از یحیی گل محمدی و هماهنگی با داوود فنایی، چند روز قبل راهی کرواسی شد و ظاهرا قرار است روز دوشنبه هفته جاری ( 10 خرداد) به تهران برگردد.در این میان رادوشوویچ بعد از ترک ایران با انتشار یک استوری باعث شد حرف و حدیث هایی در مورد بازگشت او ایجاد شود. رادو با انتشار عکسی در حال خداحافظی نوشت:دو حرف وجود دارد که همیشه در زندگی به سختی زده می شوند؛ سلام برای اولین بار و خداحافظ برای آخرین بار.موضوعی که باعث شده شایعاتی در مورد برنگشتن او ایجاد شود. به هرحال به نظر می رسد رادو و میلیچ بسیار هماهنگ عمل کرده و قرار است هر دو باشگاه را تحت فشار قرار دهند. کما این که چندی قبل نیز رادوشوویچ برای بازگشت به ایران تردیدهای زیادی داشت که با تماس های پیاپی شکوری و بازگشت میلیچ رفع و رجوع شد.گفتنی است استوری رادوشوویچ تنها چند روز بعد از هشدار 15 روزه میلیچ برای دریافت مطالباتش از استقلال منتشر شد و به نظر می رسد رادو برای بازگشت به ایران در انتظار دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس و البته تصمیم نهایی میلیچ است چرا که تجربه نشان داده میلیچ تاثیر زیادی روی این دروازه بان کروات دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هماهنگی عجیب رادوشوویچ با هروویه میلیچ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×