روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس بدون اردوی خارج از تهران به لیگ برمی گردد از منبع طرفداری. "

پرسپولیس بدون اردوی خارج از تهران به لیگ برمی گردد

یحیی گل محمدی موافق برگزاری اردوی خارج از تهران نیست.به گزارش طرفداری، به نظر می رسد یحیی گل محمدی چندان به برگزاری اردوهای خارج از تهران اعتقادی نداشته و دوست ندارد خلاف فصل های قبل تیمش را راهی اردو کند. کما این که از زمان حضور او در پرسپولیس، سرخ پوشان برای برگزاری اردو به خارج از کشور و حتی خارج از تهران اعزام نشده اند.در این میان اگرچه برخی خبرها حکایت از این داشت که احتمال دارد پرسپولیسی ها با توجه به تعطیلی لیگ چند روزی در تهران یا یکی از شهرستان های خوش آب و هوا به اردو بروند اما یحیی گل محمدی مخالف این اردو است.اگرچه گفته می شود دلیل اصلی سرمربی پرسپولیس برای مخالفت با این اردو غیبت بازیکنان ملی پوش است اما واقعیت این است به نظر می رسد گل محمدی اعتقادی به اردوهای خارجی نداشته و ترجیح می دهد در تهران کار کند. نگرشی که البته تا امروز موفق بوده است.بیشتر بخوانید:گل محمدی تولد پسر هوادار فقید پرسپولیس را تبریک گفتیحیی گل محمدی برای جذب بازیکن استارت زد

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس بدون اردوی خارج از تهران به لیگ برمی گردد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×