روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی علیزاده: ربیعی مربی کوچکی نیست، با او ادامه می دهیم از منبع طرفداری. "

علی علیزاده: ربیعی مربی کوچکی نیست، با او ادامه می دهیم

علی علیزاده در خصوص آخرین وضعیت مس رفسنجان صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، علی علیزاده به حواشی اخیر پیرامون تغییر سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اشاره کرد و به میزان گفت:طبیعی است که در چنین مقطعی این قبیل تلاش ها صورت گیرد. مهم این است که ما به هوش بوده و متوجه شدیم برخی در حال چه تلاش هایی هستند. مذاکره ای با تیم ما نشده چرا که قطعا مدیرعامل باشگاه ما دروغ نمی گوید. زیندینی به عنوان مدیرعامل باشگاه در این مورد صحبت کرد تا مشخص شود هیچ تغییر در دستور کار ما نیست.او با اشاره به این که در مورد این موضوع با ربیعی صحبتی نشده، گفت:لزومی ندارد در این مورد تشکیل جلسه داد و یا با سرمربی تیممان صحبت کنیم. هم ربیعی افکار ما را می داند و هم ما از تفکرات او با خبریم. ربیعی مربی کوچکی نیست و باشگاه مس هم باشگاه تازه کاری نیست که با این حواشی تحت تاثیر قرار بگیرد و واکنش نشان دهد. از این پس با قدرت بیشتری به کارمان ادامه می دهیم و به این قبیل شیطنت ها توجه نمی کنیم.معاون فنی باشگاه مس به برنامه های تیم فوتبال این باشگاه اشاره و گفت:اردویی در دستور کار داریم که به زودی برگزار می کنیم. هنوز زمان و مکان اردو به طور دقیق مشخص نیست، ولی تا اواسط هفته تصمیم در این مورد نهایی خواهد شد. باید با مدیریت باشگاه تشکیل جلسه دهیم و در صورتی که با برنامه ما موافق بودند و اجازه دادند اردو را برگزار می کنیم. قصد داریم چند بازی دوستانه خوب و قوی در این اردو برگزار کنیم و تیم را برای بازی سخت پیش رو مقابل تیم پرسپولیس آماده کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " علی علیزاده: ربیعی مربی کوچکی نیست، با او ادامه می دهیم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×