روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرصت محدود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات طلبکاران از منبع طرفداری. "

فرصت محدود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات طلبکاران

باشگاه پرسپولیس باید تا 17 خرداد بدهی خود به سوشا مکانی، شایان مصلح و ... را پرداخت کند.به گزارش طرفداری، چند ماه قبل و سر پرداخت بدهی باشگاه پرسپولیس به چند بازیکن از جمله سوشا مکانی، شایان مصلح و ... توافقی بین سازمان لیگ، باشگاه پرسپولیس و وکیل سوشا مکانی و شایان مصلح و سایر طلبکاران صورت گرفت که طی آن مهلتی برای پرداخت این بدهی ها تعیین شده و تضمین هایی گرفته شد که باشگاه پرسپولیس تا تاریخ 17 خرداد 1400 این بدهی ها را پرداخت کند و اگر این بدهی پرداخت نشود، مجازات های سنگین تری در انتظار باشگاه پرسپولیس خواهد بود.باید منتظر بود و دید در نهایت در تاریخ مقرر از سوی باشگاه پرسپولیس این مطالبات پرداخت می شود یا باشگاه با جریمه و محرومیت مواجه خواهد شد. چرا که سوشا و وکیل او از پیش تر شکایت خود را تقدیم به کمیته اخلاق، انضباطی و afc ارائه کرده اند و وکلای شایان مصلح و سایر طلبکاران هم بارها تاکیدکردند بعد از 17 خرداد فرصت دوباره ای به پرسپولیس نمی دهند.اسفند ماه سال گذشته در پی شکایت سوشا، شایان و ... پنجره پرسپولیس با حکم کمیته تعیین وضعیت بسته شده بود اما پرسپولیس با میانجیگری فدراسیون از طلبکاران مهلت گرفت و این مهلت 17 خرداد به پایان می رسد و همان جرائم که شامل بسته شدن پنجره و ... می شد، به اجرا در می آید. البته آن زمان شایعه شده بود پرسپولیس پرونده سوشا مکانی را برای بررسی دوباره به استیناف فرستاده تا مهلت بیشتری جهت پرداخت طلب او داشته باشد اما مطالبات سایر طلبکاران باید تا 17 خرداد پرداخت شود.بیشتر بخوانید:سوشا مکانی: لیست تیم ملی دستوری است / امیدوارم استقلال برنده دربی شود

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فرصت محدود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات طلبکاران از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×