روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افزایش 15 تا 20 درصدی قرارداد سیدجلال حسینی از منبع طرفداری. "

افزایش 15 تا 20 درصدی قرارداد سیدجلال حسینی

سیدجلال حسینی فصل آینده را نیز کنار پرسپولیس خواهد بود.به گزارش طرفداری، در حالی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس با توجه به پیشنهادهای خوبی که از باشگاه های حوزه خلیج فارس دارند، برای تمدید قرارداد رقم های بالایی را به باشگاه اعلام کرده اند اما به نظر می رسد این موضوع شامل سیدجلال حسینی نمی شود.کاپیتان پرسپولیس از آن جایی که هنوز یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، طبق روال بین 15 تا 20 درصد به قراردادش اضافه خواهد شد و با توجه به این که قرارداد کاپیتان در این فصل 1.8 میلیارد تومان است، با افزایش 15 تا 20 درصدی قراردادش، در بهترین حالت با رقمی حدود دو میلیارد و دویست میلیون تومان فصل آینده را نیز در پرسپولیس توپ خواهد زد. رقمی که بسیار کمتر از بسیاری از بازیکنان تیم های دیگر و حتی برخی بازیکنان پرسپولیس است.کافی است رقم قرارداد کاپیتان پرسپولیس را با کاپیتان های دیگر تیم های بالانشین لیگ مقایسه کنیم تا متوجه اختلاف فراوان مبالغ شویم. اگرچه برای این موضوع بحث سن و سال مطرح می شود اما کافی است به این سوال جواب دهیم؛ کاپیتان کدام 5 تیم بالای جدول به اندازه سیدجلال حسینی برای پرسپولیس مثمر ثمر بوده است؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افزایش 15 تا 20 درصدی قرارداد سیدجلال حسینی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×