روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بایرامی: قرارداد 9 ماهه امضا می‌ کنیم، لیگ 15 ماه طول می‌ کشد از منبع طرفداری. "

بایرامی: قرارداد 9 ماهه امضا می‌ کنیم، لیگ 15 ماه طول می‌ کشد

مهرداد بایرامی، مهاجم پدیده درباره وضعیت فعلی پدیده در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفتگویی انجام داد.به گزارش طرفداری و به نقل از تسنیم، بایرامی در ابتدا گفت:ما فعلاً در حال استراحت هستیم و قرار است از روز دوشنبه تمرینات آغاز شود. متأسفانه تعطیلی قبلی به ضرر تیم ما تمام شد و اولین بازی را در اراک به آلومینیوم واگذار کردیم. بعد از آن بازی تیم سوم جدول را در مشهد شکست دادیم و برد برابر گل گهر برای ما بسیار ارزشمند بود. البته تعطیلی لیگ برتر اتفاق خوبی نیست و این موضوع دیگر خسته کننده شده است.وی در قسمت دیگری از حرف هایش عنوان کرد:متأسفانه نوع برنامه ریزی لیگ برتر درست نیست و این تعطیلی ها باعث ایجاد مشکل برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها می شود. ما قرارداد 9 ماهه امضا می کنیم، ولی لیگ 15 ماه طول می کشد. بعد از اتمام لیگ امسال هم قرار است خیلی زود لیگ فصل بعد شروع شود و بازیکنان به اندازه کافی فرصت استراحت ندارند.بایرامی در پاسخ به این پرسش که «آیا از شرایط خودش در پدیده راضی است؟»، خاطرنشان کرد:من بعد از حضور آقای جلالی در نساجی تصمیم به جدایی گرفتم که با کمک ایشان و باشگاه نساجی جدا شدم و به پدیده آمدم. خوشبختانه از این انتخاب هم راضی هستم و امیدوارم بهترین عملکرد را در پدیده داشته باشم.مهاجم پدیده درباره اینکه از بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، گفت:پیش بینی در لیگ امسال خیلی سخت است و رقابت دو تیم پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی خیلی نزدیک. شاید بازی های سپاهان تا پایان لیگ آسان باشد، ولی به اعتقاد من پرسپولیس شانس اول قهرمانی است. پرسپولیس تنوع تاکتیکی بسیار خوبی دارد و از لحاظ تاکتیکی و فنی بهترین تیم لیگ برتر است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بایرامی: قرارداد 9 ماهه امضا می‌ کنیم، لیگ 15 ماه طول می‌ کشد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×