روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وزن کشی بازیکنان؛ امیری اختصاصی تمرین کرد / گزارش تمرین تیم ملی از منبع طرفداری. "

وزن کشی بازیکنان؛ امیری اختصاصی تمرین کرد / گزارش تمرین تیم ملی

سومین تمرین تیم ملی در جزیره کیش با حواشی جالبی از جمله روشن شدن ناگهانی دستگاه آبپاش و فرار کادرفنی همراه بود.به گزارش طرفداری، سومین جلسه تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد و وحید امیری به علت مصدومیت جزئی، به طور اختصاصی به تمرین پرداخت. * این تمرین در زمین چمن سبز و هموار ورزشگاه تازه بازسازی و ترمیم شده و همینطور دمای ۳۴ درجه سانتی گراد و رطوبت ۶۰ درجه انجام شد و ملی پوشان به مدت ۱۵ دقیقه در مقابل اصحاب رسانه تمرین کردند. * کادرفنی تیم ملی نیم ساعت زودتر از بازیکنان در ورزشگاه حضور یافتند تا بر آبیاری زمین و طراحی تمرینات برنامه ریزی کنند. * کریم باقری تنها عضو از کادرفنی بود که با بازیکنان تیم وارد زمین شد تا به نوعی به وظیفه سرپرستی خود عمل کند. * محمدحسین کنعانی زادگان و مهدی قایدی، مدافع پرسپولیس و مهاجم استقلال که در طول دربی ها بارها در کش مکش با هم دیده شده اند، دست در گردن همدیگر وارد زمین چمن شدند و رابطه صمیمانه ای با هم اردوی تیم ملی دارند. * پیش از تمرین، زمین چمن به وسیله دستگاه های آبپاش آبیاری شد. روشن شدن ناگهانی یکی از دستگاه ها در کنار کادرفنی تیم ملی، با ترس و فرار دسته جمعی آن ها همراه بود. * اسکوچیچ که در این صحنه سوژه عکاسان خبری شده بود، به زبان فارسی از کلمه “خطرناک است” استفاده کرد. البته او بعدا گفت که این ژست ها و کلمات را به خاطر اهالی رسانه ها گرفته تا به سوژه مناسبی برای آن ها تبدیل شود. * پیش از شروع تمرین بازیکنان به نوبت وزن کشی کردند تا آخرین وضعیت خود را ارزیابی کنند. * در شروع تمرین، بازیکنان بازی آقا وسط انجام دادند که شیطنت های آزمون باعث عصبانیت شجاع خلیل زاده و شوت کردن توپ به سمت سردار شد. به همین دلیل بازیکنان به علت تخلف شجاع، وی رو مورد ضرب و شتم قرار دادند. * شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال هم که امروز وارد جزیره کیش شده، به محل تمرین آمد و برای بازیکنان صحبت کرد. * نکته جالب حضور تعدادی از نونهالان روی سکوهای ورزشگاه بود. این اتفاق در شرایطی است که بازدید از تمرین برای تماشاگران ممنوع و برای رسانه ها تا ۱۵ دقیقه مجاز است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وزن کشی بازیکنان؛ امیری اختصاصی تمرین کرد / گزارش تمرین تیم ملی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×