روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل سوشا مکانی: مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ ها رو به پایان است از منبع طرفداری. "

وکیل سوشا مکانی: مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ ها رو به پایان است

پآرش شکر ریز، وکیل سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس، از مهلت رو به پایان سرخپوشان پایتخت برای پرداخت بدهی های دروازه بان سابق تیمشان خبر داد.به گزارش طرفداری، آرش شکر ریز وکیل سوشا مکانی درباره وضعیت شکایت دروازه بان سابق پرسپولیس از سرخپوشان پایتخت به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت تا ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ به باشگاه پرسپولیس مهلت داد تا بدهی ها را پرداخت کند.او ادامه داد:همچنین رییس هیات مدیره، مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در روز ۲۰ اسفند سال گذشته برگه ای را امضاء کردند. آنها لیست همه طلبکاران را قبول کردند و متعهد شدند که تا تاریخ ۱۷ خرداد ماه بدهی ها را پرداخت کنند که تا امروز بدهی ها را تسویه نکرده اند. بعد از مهلت تعیین شده همه مجازات ها، جریمه ها و حتی کسر امتیاز هم شامل باشگاه پرسپولیس می شود و مدیران این باشگاه سنگین ترین جرایم حتی کسر امتیاز را هم قبول کرده اند. پرسپولیس در صورت پرداخت نکردن بدهی ها با کسر امتیاز مواجه می شود شکر ریز بیان کرد:اگر باشگاه پرسپولیس تا ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ بدهی ها را پرداخت نکند با کسر امتیاز مواجه می شود. مدیران باشگاه پرسپولیس قبول کردند که در صورت پرداخت نکردن بدهی های سنگین جرایمی از جمله کسر امتیاز شامل حال این باشگاه شود. پرونده را به کمیته انضباطی ارسال می کنند و ۳ الی ۶ امتیاز از باشگاه پرسپولیس کسر می کنند. وکیل سوشا مکانی گفت:مدیر باشگاه پرسپولیس من نیستم و اینکه پرسپولیسی ها ۳ ماه وقت گرفتند که در این مدت بدهی ها را پرداخت کنند، اما تاکنون اقدامی انجام نداده اند. باشگاه پرسپولیس شماره حساب اعلام کرده است تا هواداران کمک مالی کنند. فکر می کنم در مجموع بدهی های پرسپولیس ۱۵، ۱۶ میلیارد تومان است که ۳۰ الی ۳۲ نفر طلبکار دارند. مهمترین بدهی پرسپولیس به باشگاه پدیده مشهد در مورد مبلغ رضایتنامه یحیی گل محمدی، حدود ۹ میلیارد تومان است و این باشگاه ۶، ۷ میلیارد دیگر نیاز دارد تا همه بدهی ها را تسویه کند. من به عنوان هوادار به سامانه باشگاه پرسپولیس پول ریختم و تاکنون مبلغ ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون جمع آوری شده است. هواداران باید زودتر کمک مالی کنند تا مبلغ بدهی ها تامین شود شکر ریز بیان کرد:در دور جدید برای پروانه حرفه ای راستی آزمایی می کنند و اگر بدهی ها پرداخت نشود پروانه حرفه ای باشگاه پرسپولیس صادر نمی شود. هواداران باید زودتر کمک کنند تا این مبلغ بدهی ها تامین شود تا مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید. وکیل سوشا مکانی درباره اینکه مبلغ بدهی به دروازه بان سابق پرسپولیس چقدر است، گفت:سوشا مکانی مبلغ ۷۹۵ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد که با هزینه رسیدگی کمیته بدوی حدود ۸۰۰ میلیون تومان می شود. شایان مصلح مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارد. او گفت:بعضی ها کمک مالی هواداران پرسپولیس را مسخره کردند، اما به نظرم ایده خوبی است. اگر ۲۰ میلیون هوادار نزدیک به ۵۰ هزار تومان کمک مالی کنند در مجموع ۱۰۰ میلیارد تومان می شود. در کشور های آلمان و اسپانیا در زمان برگزاری جشن رونمایی پیراهن باشگاه ها برای فصل جدید، هواداران کمک های خود را به باشگاه مدنظر خود می دهند و این موضوع عجیب و غریبی نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل سوشا مکانی: مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ ها رو به پایان است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×