روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: نسل کنونی فوتبال ایران باید آوردگاه جام جهانی را تجربه کند از منبع طرفداری. "

حمید درخشان: نسل کنونی فوتبال ایران باید آوردگاه جام جهانی را تجربه کند

حمید درخشان بعد از پیروزی پرگل ایران برابر تیم ملی فوتبال بحرین گفت:متاسفانه در دور رفت شرایطی ایجاد شده بود که نتیجه آن استرس، نتیجه گیری صعیف برابر عراق و بحرین بود؛ تیم هایی که قدرت آنان از لحاظ فوتبالی با ما برابر نیست. ما بازیکنانی داریم که هر کدام از آنان قدرت خلق موقعیت در بازی بزرگ را دارند.او ادامه داد:در بازی برابر بحرین کلکسیونی از بهترین ها در نیمه نخست حضور داشتند اما هماهنگی لازم آن گونه که انتظار می رفت در تیم وجود نداشت اما ورق بازی در نیمه دوم برگشت.او ادامه داد:در نیمه دوم که نیمه مربیان است عملکرد تیم کاملا دگرگون شد و این همان فوتبال ایرانی بود که انتظار می رفت. ما توانستیم با تعداد گل زیاد بر بحرین غلبه کنیم تیمی که در برخی از بازی ها گربه سیاه ایران به شمار می رود.کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: با این برد بار روحی روانی از روی تیم برداشت و حالا می شود به بازی برابر عراق فکر کرد. آن بازی هم سخت نیست و اگر بازیکنان هماهنگ باشند بدون شک به عنوان سرگروه صعود می کنیم. ما باید در این چند روز ریکاوری لازم را انجام داده و تیم عراق را آنالیز کنیم.سرمربی اسبق پرسپولیس تهران این را هم گفت:اگر نگاهی به تاریخ بازی های ملی داشته باشیم مشخص می شود که این تیم یکی از پرمهره ترین تیم های ملی است و بیشترین لژیونر را دارد و یک نسل طلایی به شمار خواهد رفت. حیف است که مسائل حاشیه ای و سومدیریت گذشتگان این بازیکنان را از آوردگاه جام جهانی محروم کند. باید تلاش کنیم تا بتوانیم در سال ۲۰۲۲ نماینده آسیا در بزرگترین جشنواره فوتبالی جهان باشیم.درخشان با اشاره به درخشش طارمی و آزمون عنوان کرد:آنان بازیکنان بزرگی هستند و در بازی های حساس خود را نشان خواهند داد. طارمی با گل و پاس های طلایی خود را نیز تکمیل کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: نسل کنونی فوتبال ایران باید آوردگاه جام جهانی را تجربه کند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×