روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری، دومین بازیکن مصدوم پرسپولیس در اردوی تیم ملی از منبع طرفداری. "

وحید امیری، دومین بازیکن مصدوم پرسپولیس در اردوی تیم ملی

مصدومیت وحید امیری خبری نگران کننده برای هواداران پرسپولیس است.به گزارش طرفداری، وحید امیری یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی در دوبازی اخیر مقابل هنگ کنگ و بحرین، در نیمه دوم بازی دیشب مقابل بحرین مصدوم شد تا از بازی خارج شود. در حالی که پیش بینی می شد مصدومیت او جدی نباشد و او بتواند در دو بازی آینده مقابل کامبوج و عراق بازی کند، اما اسکوچیچ میلاد سرلک را به تیم ملی فرا خواند تا مشخص شود مصدومیت وحید امیری جدی است و او قادر به همراهی ملی پوشان در دو بازی آینده نیست.مصدومیت امیری نه تنها می تواند تیم ملی را در ادامه راه و به ویژه در بازی با عراق دچار مشکل کند، بلکه برای هواداران پرسپولیس نیز بدترین خبر است.اسکوچیچ در دو بازی گذشته از وحید امیری در پست های متنوعی استفاده کرد. از دفاع چپ گرفته تا هافبک دفاعی، وینگر، هافبک هجومی و مهاجم. این گونه شد که وحید امیری بیش از بقیه بازیکنان دوید تا در پست های مختلف خودش را با شرایط سازگار کند. گل محمدی بارها و بارها به خستگی بیش از حد بازیکنان تیمش اشاره داشته و اعلام کرده با توجه به فشردگی رقابت های لیگ برتر و جام حذفی و همین طور حضور پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنانش خسته و تحت فشار زیادی هستند. اما به هرحال 6 بازیکن از پرسپولیس به اردوی تیم ملی فراخوانده شدند و امروز پس از گذشت تنها دو بازی، دو بازیکن پرسپولیس دچار مصدومیت شده اند؛ کمال کامیابی نیا و وحید امیری.مصدومیت هایی که آن قدر شدید بوده که باعث شده اسکوچیچ دو بازیکن جدید را به اردوی تیم ملی فرا بخواند؛ عارف غلامی و میلاد سرلک. کمال به تهران برگشت اما امیری همچنان در اردو است و باید دید وضعیت مصدومیت او به چه شکل خواهد بود.به هر روی مصدومیت بازیکنان پرسپولیس به هیچ وجه به نفع پرسپولیس و گل محمدی نیست. وحید امیری و کمال کامیابی نیا دو بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس هستند و غیبت آن ها در بازی های باقی مانده پرسپولیس به حدی تاثیرگذار خواهد بود که ممکن است سرنوشت قهرمانی لیگ بیستم را تغییر دهد.جالب این که طبق برنامه ریزی سازمان لیگ پرسپولیس با 1+6 ملی پوش که حالا دوتای آن ها مصدوم شده اند، زودتر از تمام تیم های دیگر باید در رقابت های داخلی شرکت کند. پرسپولیس و تراکتور باید روز 30 خرداد به مصاف هم بروند و تیم های استقلال با دو ملی پوش و سپاهان با سه ملی پوش دیرتر از پرسپولیس بازی خواهند کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وحید امیری، دومین بازیکن مصدوم پرسپولیس در اردوی تیم ملی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×