روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی دوستانه تراکتور و پیکان در تهران از منبع طرفداری. "

بازی دوستانه تراکتور و پیکان در تهران

تیم تراکتور یکشنبه هفته آینده مقابل پیکان به میدان می رود. به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ برتر، کادر فنی در راستای حفظ آمادگی و قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه اقدام به برگزاری یک دیدار تدارکاتی خواهد کرد.سرخ پوشان دیار آذربایجان روز یکشنبه در یک دیدار تدارکاتی در تهران مقابل پیکان صف آرایی میکند.پیش از اینکه سازمان لیگ محل برگزاری سوپرجام را اعلام کند، تی تی ها در نظر داشتند اردوی سه روزه ای در تهران برگزار کرده و سپس برای تمریناتِ پیش از بازیِ سوپرجام، راهی تبریز شوند. دقایقی پیش محل برگزاری سوپرجام ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد که طی آن دو تیم پرسپولیس و تراکتور باید روز 30 خرداد در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند. به نظر می رسد پس از اعلام محل برگزاری این بازی، تراکتوری ها هم تا زمان برگزاری سوپرجام در تهران بمانند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازی دوستانه تراکتور و پیکان در تهران از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×