روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت وحید امیری و احتمال رویارویی سعید آقایی با تراکتور از منبع طرفداری. "

مصدومیت وحید امیری و احتمال رویارویی سعید آقایی با تراکتور

با مصدومیت وحید امیری، سعید آقایی احتمالا در بازی با تراکتور فیکس بازی می کند.به گزارش طرفداری، رویارویی سعید آقایی با تیم های تراکتور و سپاهان به عنوان تیم هایی که او در آن ها سابقه بازی دارد، جذابیت های خاصی خواهد داشت. آقایی اگرچه در دو بازی رفت و برگشت مقابل سپاهان غایب بود اما در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و یک کارت زرد هم گرفت.حالا با توجه به مصدومیت وحید امیری، او باز هم این شانس را دارد تا به عنوان دفاع چپ تخصصی مقابل هم تیمی های سابقش به میدان برود.گفتنی است وحید امیری شب گذشته و در دیدار با بحرین در پست های مختلف به میدان رفت و در نیمه دوم از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد تا زمین را ترک کند. اتفاقی که باعث شد دراگان اسکوچیچ اعلام کند وحید امیری تورنمنت را از دست داده است.حالا باید دید تا بازی سوپر جام که قرار است روز 30 خرداد بین پرسپولیس و سپاهان برگزار شود، شرایط امیری چگونه خواهد بود و اصلا گل محمدی با توجه به این شرایط و خستگی بیش از حد امیری به او میدان می دهد یا از سعید آقایی به عنوان دفاع چپ مقابل تراکتور بهره خواهد گرفت.بیشتر بخوانید:وحید امیری، دومین بازیکن مصدوم پرسپولیس در اردوی تیم ملی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مصدومیت وحید امیری و احتمال رویارویی سعید آقایی با تراکتور از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×