روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی، ایمان سلیمی را نمی خواهد از منبع طرفداری. "

یحیی گل محمدی، ایمان سلیمی را نمی خواهد

پرسپولیس قرار نیست ایمان سلیمی را جذب کند.به گزارش طرفداری، در حالی که طی یک هفته گذشته برخی سایت ها و رسانه های ورزشی از حضور ایمان سلیمی در پرسپولیس برای فصل آینده خبر داده و مدعی شده اند باشگاه پرسپولیس مذاکرات مقدماتی را با این بازیکن انجام داده، اما خبرهای موثق طرفداری حاکی از آن است این بازیکن در لیست گل محمدی نیست.همان طور که پیش تر نوشتیم، واقعیت امر این است یحیی گل محمدی به باشگاه تاکید کرده ابتدا با بازیکنان فعلی تمدید کنند. هنوز هیچ کدام از بازیکنان تمدیدی به باشگاه نرفته اند و گل محمدی در انتظار مشخص شدن تکلیف آن ها است.ضمن این که گویا سلیمی اصلا در لیست گل محمدی نیست و به همین دلیل اخباری که این روزها پیرامون جذب او شنیده می شود صحت ندارد. همچون اخباری در خصوص حقوق ماهانه دو هزار یورو این بازیکن هم وجود دارد که نمی توان روی آن حساب کرد.بیشتر بخوانید:تاوان یک اشتباه؛ ایمان سلیمی از لیگ قهرمانان آسیا تا سکوهای اسلواکیرضا اسدی دست از پا درازتر مثل ایمان سلیمی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی، ایمان سلیمی را نمی خواهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×