روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی / گزارش تمرین پرسپولیس از منبع طرفداری. "

فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی / گزارش تمرین پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس یک ساعت طول کشید.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز سه شنبه از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین پرداختند.* طبق روال تمرینات، بازیکنان قبل از آغاز تمرین در قالب چند گروه به تنیس فوتبال روی آوردند.* تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و در ادامه، بازی آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود.* سپس بازیکنان بار دیگر در اختیار مربی بدنساز تیم قرار گرفتند و با استارت های سرعتی، برنامه های خود را پیگیری کردند.* در بخش های بعدی تمرین، فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی در دستور کار قرار گرفت. تمرین سه شنبه قرمزپوشان حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.* میلاد سرلک هافبک تکنیکی و خوش قامت سرخپوشان که به تیم ملی دعوت شده است، امروز در تمرین حاضر بود و بامداد فردا راهی بحرین می شود تا به اردو تیم ملی ملحق شود.* شهریار مغانلو و علی شجاعی به دلیل مصدومیت امروز اختصاصی تمرین کردند.* پرسپولیس فردا با صنعت نفت آبادان بازی می کند و با توجه به این بازی دوستانه، امروز سبک تر تمرین کرد.* ملی پوشان، رادو و کریم باقری غایبان تمرین امروز بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی / گزارش تمرین پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×