روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برای فرار از محرومیت در پرونده کالدرون چقدر وقت دارد؟ از منبع طرفداری. "

پرسپولیس برای فرار از محرومیت در پرونده کالدرون چقدر وقت دارد؟

باشگاه پرسپولیس اگر نتواند در مهلت تعیین شده مطالبات سرمربی پیشین آرژانتینی خود را بپردازد، با مجازات های کمیته انضباطی فیفا رو به رو می شود.به گزارش طرفداری به نقل از ایسنا، پس از بررسی اعتراض پرسپولیس به حکم کمیته وضعیت فیفا درباره پرونده گابریل کالدرون در دادگاه عالی ورزش، چند روز قبل CAS رسما اعتراض پرسپولیس را رد کرد که این به معنی این است رای اولیه صادر شده از سوی کمیته وضعیت فیفا لازم الاجرا است. حالا پرسپولیس تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۹ تیر ۱۴۰۰) فرصت دارد تا طلب ۵۸۰ هزار دلاری کالدرون را به علاوه ۵ درصد سود سالانه بپردازد.البته پرسپولیسی ها در پرونده دستیار مربی آرژانتینی یعنی خواکین هم محکوم به پرداخت ۹۵ هزار دلار تا تاریخ ۲ جولای ۲۰۲۱ (۱۱ تیر ۱۴۰۰) شدند که باید این طلب هم پرداخت شود، اما اگر این مبالغ پرداخت نشود چه تبعاتی در انتظار پرسپولیس است؟براساس قوانین، وقتی CAS رای نهایی را صادر می کند، ۳۰ روز فرصت وجود دارد تا طلب شاکی پرداخت شود. بعد از آن، اگر طلب پرداخت نشد، طبکار باید به کمیته انضباطی فیفا مراجعه کند و اعلام کند که رای صادر شده، اجرا نشده است. در این گونه موارد، معمولا کمیته انضباطی فیفا ابتدا فرصت ۳۰ روزه اولیه تعیین می کند و اخطار نهایی را می دهد و بعد از آن، باشگاه را مبلغی جریمه و فرصت ۳۰ روزه دوم را می دهد که اگر در این فرصت پول پرداخت نشود، مجازات بعدی بسته شدن پنچره نقل و انتقالات خواهد بود.بر اساس قوانین جدید، در صورت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به خاطر پرونده های مالی، باشگاه خاطی بلافاصله بعد از پرداخت و تسویه بدهی خود، می تواند درخواست باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود را بدهد.بر همین اساس، اگر پرسپولیس تا ۱۱ تیر بدهی خود را پرداخت نکند، تا حدود سه ماه بعد فرصت دارد تا با پرداخت بدهی خود به گابریل کالدرون و دستیارش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در امان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس برای فرار از محرومیت در پرونده کالدرون چقدر وقت دارد؟ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×