روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپهر حیدری: اگر بازیکنان ایران خودشان باشند، عراق را هم راحت می برند از منبع طرفداری. "

سپهر حیدری: اگر بازیکنان ایران خودشان باشند، عراق را هم راحت می برند

سپهر حیدری از پیروزی مهم ایران مقابل بحرین در منامه می گوید.به گزارش طرفداری، سپهر حیدری درباره پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل بحرین به تسنیم گفت:پیش از بازی خیلی فشار و استرس روی بازیکنان ایران بود. ما دو فینال مقابل بحرین و عراق داشتیم که اولی را با برد پشت سر گذاشتیم و فینال دیگر ما بازی با عراق است که ان شاالله مقابل این تیم هم موفق خواهیم شد. در 20 سال گذشته همیشه خاطرات خیلی بدی از دیدار با بحرین در ذهن مردم و علاقه مندان به فوتبال در کشورمان هست و این ناکامی هم در گلوی تک تک مردم ایران گیر کرده بود که خدا را شکر بچه ها انتقام چندین سال ناکامی را در خاک این کشور گرفتند.حیدری در ادامه افزود:در نیمه اول خیلی فشار و استرس روی تیم ایران بود. بازی پای پای انجام دادیم اما در شروع نیمه دوم با گل اول طلسم 20 ساله شکست شد و استرس و فشار از روی بازیکنان ایران به بحرینی ها منتقل شد. کلاً تیم های عربی وقتی عقب هستند از نظر روحی و روانی تمرکز خود را از دست می دهند. در این بازی هم دیدیم حریف وقتی عقب افتاد عصبی شد و به نظرم می توانستیم حتی گل های بیشتری بزنیم که مهدی طارمی سه چهار موقعیت گلزنی از دست داد، اما در کل خدا را شکر برد خوبی به دست آوردیم.بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق گفت:مقابل عراق در چند ساله گذشته خیلی روی ضربات ایستگاهی ضربه خوردیم، عراق تیم دونده و با انگیزه بالایی است. در انتقال توپ از دفاع به حمله سرعت بالایی دارند، اما از لحاظ کیفیت فوتبالی از ایران ضعیف تر هستند.او در پایان گفت:ایران از همه تیم های گروه به مراتب بالاتر است. اگر بازیکنان ایران خودشان باشند عراق را هم راحت شکست خواهند داد. خوشبختانه اختیار کار دست خودمان است و چون عراق و بحرین باهم بازی ندارند، نمی توانند تبانی کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپهر حیدری: اگر بازیکنان ایران خودشان باشند، عراق را هم راحت می برند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×