روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی رسول پناه به خاطر شکایت یحیی گل محمدی به دادسرا رفت از منبع طرفداری. "

مهدی رسول پناه به خاطر شکایت یحیی گل محمدی به دادسرا رفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل شکایت از سرپرست پیشین باشگاه در دادسرا حاضر شد.به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی صبح امروز با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیر شکایت خود از سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس شد. یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه، سرمربی فعلی و مدیرعامل سابق پرسپولیس که با یکدیگر درگیری لفظی داشتند، امروز چهارشنبه در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شدند تا به پرونده این دو نفر رسیدگی شود.گفته می شود دلیل شکایت گل محمدی، ویدیوهای جنجالی مهدی رسول پناه است که در مقطع حضورش در پرسپولیس، حرف هایی علیه گل محمدی به زبان آورد و از سوی چند هوادار ضبط و پخش شد. جالب این که رسول پناه معتقد بود کسانی که این ویدیوها را پخش کردند از افراد مرتبط با یحیی گل محمدی هستند و گفتگو را به سمتی هدایت کردند تا او چنین صحبت هایی انجام دهد.در نهایت یحیی گل محمدی و مهدی رسول پناه صبح امروز توضیحات خود را درباره این پرونده به قاضی اعلام کردند تا مورد بررسی قرار گیرد.بیشتر بخوانید:بعد از اتهامات پیاپی؛ یحیی گل محمدی از رسول پناه شکایت کرد

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مهدی رسول پناه به خاطر شکایت یحیی گل محمدی به دادسرا رفت از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×