روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جاسوس تیم ملی شناسایی شد! / ادعای رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

جاسوس تیم ملی شناسایی شد! / ادعای رسانه داخلی

هویت فردی که ترکیب تیم ملی را پیش از بازی بحرین لو داد مشخص شد.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، تیم های فوتبال ایران و بحرین روز ۱۷ خرداد ماه جاری به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان اسکوچیچ با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شدند. با اینکه هواداران و علاقمندان به تیم ملی ایران منتظر بروز حاشیه در زمین بودند، اما یکی از مهمترین حواشی قبل از برگزاری مسابقه اتفاق افتاد؛ ترکیب تیم ملی فوتبال چندین ساعت قبل از برگزاری بازی لو رفت!در همین راستا گمانه زنی ها پیرامون فرد لو دهنده ترکیب تیم ملی پررنگ شد. مسئولان تیم ملی بعد از این اتفاق بلافاصله پیگیری های خود را شروع کردند. بررسی ها حاکی از آن است که هویت این فرد مشخص و وی با تذکر جدی مسئولان تیم و فدراسیون روبرو شده است.پیش از این سرخابی ها در جریان برگزاری رقابت های لیگ برتر با این موضوع روبرو بودند و باشگاه پرسپولیس حتی در این خصوص به صورت رسمی اقدامات قانونی را انجام داده بود. حال باید دید در سفر های بعدی باز هم این فرد در کاروان تیم ملی فوتبال قرار می گیرد؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جاسوس تیم ملی شناسایی شد! / ادعای رسانه داخلی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×