روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد وحید امیری از منبع طرفداری. "

تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد وحید امیری

یکی از بازیکنانی که باشگاه پرسپولیس تلاش می کند هرچه سریع تر قراردادش را تمدید کند، وحید امیری است.به گزارش طرفداری، وحید امیری یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این فصل پرسپولیس و ستاره این روزهای تیم ملی که در بازی با هنگ کنگ بازوبند کاپیتانی تیم را به بازو بست و یک گل هم زد، در پایان این فصل قراردادش با پرسپولیس به پایان می رسد.امیری یکی از 6 بازیکنی است که پس از 7 بازی دیگر عملا قراردادی با پرسپولیس نداشته و می تواند بدون هیچ مشکلی از جمع سرخ پوشان جدا شود. آن هم در حالی که به واسطه بازی در چند پست و همین طور درخشش در این پست ها، کلیدی ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود.اخبار دریافتی طرفداری حاکی از آن است مدیران باشگاه پرسپولیس در صورت بازگشت امیری به تهران به دلیل مصدومیت، تلاش می کنند مذاکرات نهایی را برای تمدید قرارداد این بازیکن انجام داده و امیری را راضی کنند قرارداد دو ساله ای با پرسپولیس امضا کند.هرچند باشگاه پرسپولیس در چند مقطع با این بازیکن صحبت های مقدماتی را انجام داده و امیری نیز برای ماندن در پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.بیشتر بخوانید:وحید امیری به ایران بر می گردد؟وحید امیری، دومین بازیکن مصدوم پرسپولیس در اردوی تیم ملی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش پرسپولیس برای تمدید قرارداد وحید امیری از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×