روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس برای حل پرونده کالدرون استارت زد از منبع طرفداری. "

باشگاه پرسپولیس برای حل پرونده کالدرون استارت زد

باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای حل پرونده کالدرون استارت زد.به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس علاوه بر پرونده های بدهی های متفاوتی که در داخل دارد، با پرونده سنگین بدهی کالدرون نیز مواجه شده است. همان طور که در جریان اخبار هستید، باشگاه پرسپولیس در تاریخ دهم خردادماه سال جاری، با حکم دادگاه عالی ورزش محکوم به پرداخت ۵۸۰ هزار دلار همراه پنج درصد سود سالانه آن به گابریل کالدرون شد.سرخ پوشان برهمین اساس طی روزهای اخیر تلاش خود را برای رفع و رجوع این پرونده استارت زده و اولین دور مذاکرات خود را آغاز کردند. مسئولان باشگاه پرسپولیس در این مقطع به سراغ چند تن از افراد مشترکی که با کالدرون در ارتباط هستند رفته و به دنبال آن هستند زمینه گفتگو با کالدرون در شرایطی مناسب و کاملا آرام و دور از تنش را فراهم کنند.سمیعی و شکوری تصمیم دارند به جای این که به شکلی رسمی وارد مذاکره با شخص کالدرون شده و حساسیت هایی را ایجاد کنند، به دور از تنش های احتمالی که در این پرونده ایجاد می شود، از طریق دوستان مشترکی که با این مرد آرژانتینی دارند، زمینه برگزاری چند جلسه در فضایی آرام و دوستانه را فراهم کرده تا از این طریق بتوانند شرایط خود را که شامل تخفیف و زمان بیشتر می شود، به کالدرون منتقل کنند.باید دید روند این مذاکرات در نهایت به کجا خواهد رسید و باشگاه پرسپولیس با سیاست تازه ای که در پیش گرفته موفق خواهد شد یا نه.بیشتر بخوانید:پرسپولیس برای فرار از محرومیت در پرونده کالدرون چقدر وقت دارد؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس برای حل پرونده کالدرون استارت زد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×