روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میلاد سرلک بعد از 276 روز بازی در پرسپولیس، ملی پوش شد از منبع طرفداری. "

میلاد سرلک بعد از 276 روز بازی در پرسپولیس، ملی پوش شد

میلاد سرلک ۲۷۶ روز پس از پیوستن به پرسپولیس توانست به اردوی تیم ملی دعوت شود.به گزارش طرفداری، میلاد سرلک ۲۵ ساله یکی از نفراتی بود که یحیی گل محمدی روی جذب او تاکید خاصی داشت و به مدیریت وقت باشگاه تاکید کرده بود تحت هر شرایطی این بازیکن را جذب کند.اتفاقی که در نهایت رخ داد و او در ابتدای لیگ بیستم از پدیده به پرسپولیس پیوست. به هرحال با توجه به شناختی که گل محمدی از شاگرد سابقش داشت، می دانست سقف توانایی های سرلک بیش از این هاست و به همین دلیل نهایت تلاش خود را برای انتقال این بازیکن از پدیده به پرسپولیس به کار گرفت.جالب این که میلاد سرلک نیز با حضور در پرسپولیس انگیزه هایش تمام نشد و تمام تلاشش را به کار گرفت تا در جدال با چهره های سرشناسی چون نوراللهی و کامیابی نیا خودش را اثبات کند.تلاشی که نتیجه داد و سرلک نه تنها توانست جایگاهش را در ترکیب سرخ پوشان پیدا کند بلکه ره صد ساله را در چند ماه پیمود و حالا تنها با گذشت ۲۷۶ روز از پرسپولیسی شدنش، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده است.بیشتر بخوانید:غلامی و سرلک به اردوی تیم ملی اضافه شدندمیلاد سرلک و عارف غلامی به تیم ملی دعوت شدند

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میلاد سرلک بعد از 276 روز بازی در پرسپولیس، ملی پوش شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×