روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگاه هوشمندانه یحیی گل محمدی؛ پشت پرده بازی های دوستانه پرسپولیس در غیاب ملی پوشان از منبع طرفداری. "

نگاه هوشمندانه یحیی گل محمدی؛ پشت پرده بازی های دوستانه پرسپولیس در غیاب ملی پوشان

پرسپولیس در غیاب نیمی از بازیکنان اصلی اش امروز یک بازی دوستانه با نفت آبادان برگزار خواهد کرد.به گزارش طرفداری، پرسپولیس این روزها بدون 8 بازیکن خود تمرین می کند. 7 سرخ پوش در اردوی تیم ملی هستند و رادو هم هنوز از کرواسی برنگشته است. 8 بازیکن یعنی یک سوم از کل بازیکنان و دو سوم از ترکیب اصلی. 8 بازیکنی که غالبا در ترکیب اصلی به میدان می روند و البته کریم باقری. این گونه است که کادر فنی پرسپولیس می توان مدعی شود بدون 60 تا 70 درصد ترکیب اصلی تیم شان تمرین می کنند. به گونه ای که این روزها چند بازیکن از تیم های پایه به تمرین اضافه شده اند.اتفاقی که باعث شده این ابهام ایجاد شود چرا یحیی گل محمدی اصرار دارد با همین نفرات دو بازی تدارکاتی انجام دهد؟ اولین بازی امروز مقابل نفت و دومی دوشنبه آینده مقابل پیکان. آیا این دو بازی در غیاب 8 بازیکن چه سودی برای پرسپولیس در بازی های حساس پیش رو خواهد داشت جز این که احتمال دارد چند بازیکن فعلی نیز مصدوم شوند؟این سوال وقتی جدی می شود که بدانیم پرسپولیس بعد از بازی های ملی، سوپرجام و هفت بازی تعیین کننده دارد که بعید است در این مسابقات یحیی بخواهد از نفرات جوان و ذخیره استفاده کند و قطعاً به نفرات اصلی و همان 14، 15 بازیکن همیشه حاضر در ترکیب و نفرات قابل پیش بینی تعویضی اش تکیه خواهد کرد.نگاهی به بازی های دوستانه پرسپولیس نشان می دهد گل محمدی با هوشیاری خاصی این بازی ها را تدارک دیده است و ارتباطی به هماهنگی بازیکنانش یا کشف بازیکن جدید ندارد بلکه هدف یحیی شبیه سازی شرایط بازیکنان موجود با نفرات ملی پوشش است که در اردوی تیم ملی حضور دارند.نگاهی به بازی هایی که یحیی گل محمدی برای بازی های دوستانه تیمش تدارک داده نشان می دهد گل محمدی به دنبال آن است به نوعی زمان مسابقه، ریکاوری و تمرین را شبیه سازی کند.سرخ پوشان امروز مقابل نفت آبادان به میدان رفتند و روز دوشنبه مقابل پیکان. در همان تاریخ هایی که اگر لیگ برگزار می شد، باید مسابقه می داد. پرسپولیس امروز در یک بازی به میدان می رود و روز دوشنبه 24 خرداد یک بازی دیگر که البته اگر بازی روز 25 ام برگزار می شد، بیشتر به این شبیه سازی کمک می کرد. حالا پرسپولیس با این بازی های دوستانه مقابل حریفان ظاهر می شود، یک روز ریکاوری می کند، دو روز تمرین اصلی انجام می دهد و یک روز قبل از بازی با پیکان تمرین سبک اش را انجام می دهد و به دیدار پیکان می رود و بعد باز هم با رعایت همین فاصله زمانی روز 30 خرداد مقابل تراکتور بازی می کند تا هم بازیکنان حاضر در تمرین با شرایط بازی ها هماهنگ شوند و هم ملی پوشان که البته تحت شرایط مسابقه هستند و روز 25 خرداد با عراق بازی دارند.تمام ریسک برگزاری این دو بازی سنگین مصدومیت است که یحیی امیدوار است بدون بازیکن مصدوم و محروم این دو بازی دوستانه را پشت سر بگذارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نگاه هوشمندانه یحیی گل محمدی؛ پشت پرده بازی های دوستانه پرسپولیس در غیاب ملی پوشان از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×