روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال تخفیف 150 میلیون تومانی از شایان مصلح از منبع طرفداری. "

پرسپولیس به دنبال تخفیف 150 میلیون تومانی از شایان مصلح

باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق نهایی و گرفتن تخفیف از شایان مصلح است.به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با مدافع چپ سابق خود که در سپاهان توپ می زند، است. مصلح که پیش از جدایی از پرسپولیس با دریافت چک 500 میلیونی رضایتنامه خود را دریافت کرد، هنوز پس از گذشت نزدیک به دو سال موفق به دریافت این طلب نیم میلیاردی نشده است.البته ابتدای فصل شایان مصلح با شکایت در کمیته تعیین وضعیت، حکم محرومیت باشگاه پرسپولیس را دریافت کرد و باشگاه پرسپولیس نیز در آن مقطع در مذاکرات ادامه داری که با بازیکن سابق خود داشت، به شایان وعده داد این مطالبات را پس از گذشت 3 ماه پرداخت خواهد کرد. وعده ای که باعث توافقی تازه و غیر فعال شدن حکم مصلح شد.حالا دو روز از آخرین روز وعده قبلی گذشته و باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این مبلغ دور تازه مذاکرات خود را با این بازیکن آغاز کرده است.تلاش باشگاه پرسپولیس این است از شایان تخفیف گرفته و مبلغی را از این بدهی 500 میلیونی کسر کند.خبرهای دریافتی طرفداری حاکی از آن است باشگاه پرسپولیس در تماسی که با شایان داشته از او تخفیف 150 میلیونی خواسته و تاکید کرده در صورتی که با این مبلغ موافقت کند، بلافاصله با پرداخت 350 میلیون تومان این پرونده را خواهد بست. هرچند شایان تا به امروز با این تخفیف موافقت نکرده و باید دید درنهایت آیا توافقی بین دو طرف انجام خواهد شد یا نه.بیشتر بخوانید:مهلت 3 ماهه تمام شد، پرسپولیس در آستانه کسر امتیازپنجره پرسپولیس بسته می شود؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس به دنبال تخفیف 150 میلیون تومانی از شایان مصلح از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×