روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس همچنان در انتظار حضور تمدیدی ها در باشگاه از منبع طرفداری. "

پرسپولیس همچنان در انتظار حضور تمدیدی ها در باشگاه

به گزارش طرفداری، مدت هاست باشگاه پرسپولیس از روش های مختلف از بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد درخواست کرده برای تمدید قرارداد و بیان آخرین شرایط مالی خود راهی ساختمان باشگاه شوند. جالب این که تمامی این نفرات هر بار حضور و مذاکره شان را به چند روز آینده موکول می کنند؛ البته به جز نفراتی چون کنعانی زادگان و نوراللهی.کنعانی زادگان که به نظر می رسد جدایی اش از پرسپولیس حتمی است از باشگاه رقمی نزدیک 13 میلیارد خواسته و نوراللهی هم رقم 15 میلیارد را برای تمدید قرارداد مطرح کرده و مدعی شده وقتی باشگاه با رقم او موافق نیست پس حضورش در باشگاه برای مذاکره فایده ای ندارد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس رقم خوبی را به نوراللهی پیشنهاد داده اما به نظر می رسد این بازیکن هنوز پاسخ نهایی را نداده است.به جز این دو بازیکن، نفراتی چون وحید امیری، مهدی شیری، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا هنوز پاسخی به درخواست های کتبی و شفاهی باشگاه نداده اند.به نظر می رسد مشکل این نفرات تسویه حساب مبالغ این فصل است. آن ها در انتظار این هستند باقی مانده رقم قرارداد این فصل خود را دریافت کنند. شاید مهم ترین دلیل غیبت تمامی این نفرات برای مذاکره با باشگاه اطلاع از میانگین رقم قراردادها برای فصل آینده است و به همین دلیل تمامی آن ها منتظرند یکی زودتر از بقیه راهی باشگاه شده تا متوجه شوند با چه رقمی تمدید کرده و بر اساس رقم تمدید قرارداد همبازی شان شرایط مالی شان را مطرح کنند.به هر روی به نظر می رسد مسائل مالی این روزها بیشتر از هرچیزی برای بازیکنان تیم های مختلف اهمیت دارد. بازیکنان قدیمی رقم های بالا درخواست می کنند و اگر باشگاه موفق به پرداخت نشود، راهی لیگ قطر می شوند و بقیه هم منتظرند با بهترین رقم قرارداد خود را تمدید کنند.حالا باید دید این نفرات چه زمانی با پرسپولیس تمدید قرارداد می کنند و بعد از تمدید مقابل دوربین های تلویزیونی چه خواهند گفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس همچنان در انتظار حضور تمدیدی ها در باشگاه از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×