روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسیر قهرمانی پرسپولیس از تبریز می گذرد از منبع طرفداری. "

مسیر قهرمانی پرسپولیس از تبریز می گذرد

به گزارش طرفداری، پرسپولیس در دو هفته پیش رو باید به مصاف نماینده های تبریز برود.گل محمدی و شاگردانش فردا در تبریز به مصاف ماشین سازی خواهند رفت و روز یکشنبه هفته آینده، سوم مرداد در تهران میزبان تراکتور خواهند بود.پرسپولیس اگرچه برای کسب عنوان قهرمانی باید هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و سومین مانع بلند پیش رو، تیم پیکان و مهدی تارتار است اما بی شک دو تیم تبریزی نقش ویژه ای را در مسیر قهرمانی سرخ پوشان ایفا خواهند کرد.طبق برنامه ریزی لیگ، گل محمدی در کمتر از یک هفته دو بازی حساس و سرنوشت ساز با نمایندگان تبریز خواهد داشت که اگر با کسب شش امتیاز و پیروزی های پرگل همراه باشد، تا حد زیادی قهرمانی را برای این تیم قطعی می کند.در این میان نیم نگاه پرسپولیس به سپاهان و دو بازی بعدی این تیم مقابل پدیده و ذوب آهن است. بازی با نمایندگان تبریز از آن جهت حساس است که اگر سپاهان در دو بازی پیش رو امتیاز از دست بدهد و پرسپولیس دو بازی خود مقابل ماشین سازی و تراکتور را با پیروزی پشت سر بگذارد، می تواند قبل از بازی با پیکان در هفته آخر قهرمانی خود را جشن بگیرد.از این رو در این مقطع می توان این ادعا را مطرح کرد که راه قهرمانی پرسپولیس از تبریز می گذرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مسیر قهرمانی پرسپولیس از تبریز می گذرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×