روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین سازی - پرسپولیس / سرخ ها غمگین از دربی، امیدوار به گلات از منبع طرفداری. "

ماشین سازی - پرسپولیس / سرخ ها غمگین از دربی، امیدوار به گلات

ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم می روند.اطلاعات بازیتورنمنت: هفته بیست و هشتم لیگ برتربازی: ماشین سازی تبریز - پرسپولیس تهرانزمان: سه شنبه 29 تیر 1400 / ساعت 21:15ورزشگاه: تبریز - ورزشگاه شهید سلیمانیداوران: مهدی سید علی – سید یعقوب حجتی – حمید رضا افشون – رضوان سرشارپیش بازیپرسپولیس و ماشین سازی در حالی در هفته بیست و ششم به مصاف هم می روند که این بازی برای سرخ ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و برای سبزها چندان مهم نیست.شاگردان یحیی گل محمدی در کورس قهرمانی هستند و از دسصت دادن حتی یک امتیاز نیز برای آن ها گران تمام خواهد شد و قهرمانی را از آن ها خواهد گرفت.پرسپولیس در 27 بازی گذشته خود، 16 پیروزی داشته است، 10 تساوی و تنها 1 شکست. آن ها 37 گل به ثمر رسانده اند و 13 گل خورده اند و با 58 امتیاز در رده نخست جدول قرار دارند. تیم دوم سپاهان 56 امتیازی است که پا به پای پرسپولیس پیش می آید.پرسپولیس چند روز پیش در جام حذفی برابر استقلال شکست خورد و آن شکست تاثیر بدی بر روحیه سرخ ها گذاشته است. آن ها با این پیروزی و نزدیک شدن به پنجمین قهرمانی متوالی، می توانند شکست دربی را تاحدودی فراموش کنند.در آن سوی میدان سقوط ماشین سازی به لیگ دسته اول قطعی شده است.شاگردان اکبرپور در 27 هفته گذشته، تنها 2 پیروزی داشته اند. 8 تساوی و 17 شکست دیگر آمار ماشین سازی بوده است. آن ها 18 گل زده اند و 40 گل خورده اند و با 14 امتیاز و 9 امتیاز کمتر نسبت به تیم های بالاسری خودشان، در رده آخر جدول قرار دارند.ماشین سازی سازی هفته قبل برابر فولاد شکست خورد و حسابی شاگردان جواد نکونام را اذیت کرد. این اتفاق برای سپاهان نیز افتاد که 3 هفته قبل به سختی ماشین سازی را 1 بر 0 برد و این تیم دو هفته پیش نیز 3 بر 0 مس رفسنجان را شکست داد. با این بازی های اخیر ماشین سازی، پرسپولیس کار سختی برابر این تیم دارد.بازی های گذشته دو تیمجدول لیگ برتر

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماشین سازی - پرسپولیس / سرخ ها غمگین از دربی، امیدوار به گلات از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×