روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال - نفت مسجد سلیمان؛ زخم کاری! / پیش بازی از منبع طرفداری. "

استقلال - نفت مسجد سلیمان؛ زخم کاری! / پیش بازی

استقلال و نفت مسجد سلیمان با هم دیدار خواهند کرد. در این بازی همه نگاه ها به جدال محمود فکری و فرهاد مجیدی است؛ زمانی که محمود فکری سرمربی استقلال بود اعتقاد داشت فرهاد مجیدی در حال تخریب اوست و حتی چند بار مدعی شد کانال های هواداری کاملا هدف دار او را می زنند.این موضوع برطرف نشد و زمانی که فکری از سمت سرمربیگری استقلال کنار رفت هم چند بار در گفتگو با رسانه طرفداری و چند رسانه دیگر صراحتا از فرهاد مجیدی به عنوان یکی از عواملی که باعث جدایی او از استقلال شد نام برد.اطلاعات بازیتورنمنت: لیگ خلیج فارس / هفته 28بازی: استقلال - نفت مسجدسلیمانتاریخ: دوشنبه / 29 تیرزمان: ساعت 21:15مکان: ورزشگاه آزادیتیم داوری: محمد حسین ترابیان - حسن انتظاری - محمد صالح عرب آبادی - سعید رحیمی مقدمناظر: علیرضا یزدانی پیش بازی- استقلالی ها در حالی باید به مصاف نفت مسجدسلیمان بروند که دیدار قبلی خود در جام حذفی مقابل پرسپولیس و همچنین بازی آخر خود در لیگ برابر سایپا به پیروزی رسیدند.- استقلال در حال حاضر با 50 امتیاز از 27 دیدار خود در رتبه سوم جدول است و سهمیه آسیایی این تیم قطعی شده است.استقلال- در آن سو تیم نفت مسجدسلیمان با وجود اینکه در ابتدا نتایج خوبی با محمود فکری کسب کرد، در 5 بازی پایانی خود به 4 شکست و یک مساوی دست پیدا کرده است.- نتایج بد اخیر نفت مسجدسلیمان باعث شده این تیم با 28 امتیاز از 27 دیدار در رتبه سیزدهم جدول قرار بگیرد.نفت مسجد سلیمان- استقلالی ها این روزها شرایط عجیبی را تجربه می کنند و جنگ بازیکنان و مربیان استقلال با کادر مدیریتی این تیم، مدت هاست علنی شده است.- روز گذشته هم بازیکنان استقلال در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان از تمرین کردن امتناع کردند و مصاحبه های تندی را علیه مدیریت انجام دادند.استقلال- استقلال برای این بازی تمام بازیکنان خود به جز هروویه میلیچ و عارف غلامی را در اختیار دارد. میلیچ مدت هاست ایران را ترک کرده و عارف غلامی هم در جریان بازی با پرسپولیس رباط داد و برای 6 تا 9 ماه از میادین دور خواهد بود.عارف غلامی / هروویه میلیچ- فرهاد مجیدی مقابل نفت مسجدسلیمان هم قصد دارد از سیستم سه دفاع استفاده کند.- یکی دیگر از جدال های جذاب این بازی به رقابت محمود فکری و فرهاد مجیدی بر می گردد. محمود فکری ابتدای فصل هدایت استقلال را به عهده گرفت و حتی چند هفته هم صدرنشین بود اما به یکباره همه چیز برای این تیم متفاوت شد و در نهایت فکری هم بعد از 16 هفته از سمت خود استعفا کرد و رفت.محمود فکری- بعد از شکست ذوب آهن مقابل نفت مسجدسلیمان، محمود فکری چند بازیکن خود را به کم کاری متهم کرد و میثم تهی دست، مصطفی نائیج پور و نیما انتظاری را در اختیار باشگاه قرار داد. غایبان نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال همین سه بازیکن هستند. - سیدحسین حسینی هم انگیزه های زیادی برای این دیدار دارد چرا که در بازی رفت دو تیم به اشتباه یک گل به خودی زد و خاطرات خوبی از نفت مسجدسلیمان ندارد.وضعیت جدولآمار تقابل های دو تیم

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال - نفت مسجد سلیمان؛ زخم کاری! / پیش بازی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×