روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی های سابق امیدوار به درخشش مقابل یحیی گل محمدی از منبع طرفداری. "

پرسپولیسی های سابق امیدوار به درخشش مقابل یحیی گل محمدی

دو بازیکن ماشین سازی در بازی فردا از انگیزه های ویژه ای برای درخشش برخوردار هستند.به گزارش طرفداری، پرسپولیس و ماشین سازی در حالی فردا مقابل هم صف آرایی می کنند که دو بازیکن سابق پرسپولیس بسیار امیدوار به درخشش در این بازی هستند. سعید حسین پور و محمد امین اسدی دو بازیکن سابق پرسپولیس که در ماشین سازی توپ می زنند، امیدوار هستند تا در بازی فردا نظر گل محمدی را جلب کنند.سعید حسین پور در خط میانی ماشین سازی در بازی های گذشته این تیم نشان داده از تکنیک و توانایی های خوبی برخوردار است و بی شک فردا تمام تلاشش را به کار می گیرد تا ثابت کند تصمیم کادرفنی پرسپولیس برای انتقال او اشتباه بوده است.ضمن این که اسدی هم هر وقت برای ماشین سازی به میدان آمده عملکرد خوبی داشته است. او در بازی با مس رفسنجان نیز توانست خوب و موفق ظاهر شود.حالا باید منتظر بود و دید کدام یک از این نفرات می توانند توانایی های فنی خود را مقابل پرسپولیس و یحیی به نمایش بگذارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی های سابق امیدوار به درخشش مقابل یحیی گل محمدی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×