روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پدیده - سپاهان؛ جدال رحمتی و نویدکیا برای سهمیه و جام / پیش بازی از منبع طرفداری. "

پدیده - سپاهان؛ جدال رحمتی و نویدکیا برای سهمیه و جام / پیش بازی

پدیده مشهد و سپاهان اصفهان در هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم می روند.اطلاعات بازیتورنمنت: هفته بیست و هشتم لیگ برتربازی: پدیده مشهد - سپاهان اصفهانزمان: سه شنبه 29 تیر 1400 / ساعت 21:15ورزشگاه: مشهد - ورزشگاه امام رضا (ع)داوران: رضا عادل – تورج عیوض محمدی – رامین بابایی – محمد باقر پورباقرپیش بازییکی از مهم ترین بازی های هفته بیست و هشتم لیگ برتر، جدال سپاهان اصفهان و پدیده مشهد است.این بازی برای سپاهان از اهمیت خاصی برخوردار است. اصفهانی ها امیدوارند که پرسپولیس در سه بازی آینده امتیاز از دست بدهد تا آن ها بتوانند به قهرمانی لیگ برتر برسند.سپاهان در 27 هفته گذشته، 16 پیروزی داشته است، 8 تساوی و 3 شکست. آن ها همچنین آمار 48 گل زده و 23 گل خورده را به ثبت رسانده اند و با 56 امتیاز در رده دوم جدول حضور دارند.سپاهان چند روز پیش در جام حذفی برابر فولاد خوزستان شکست خورد و حذف شد و حالا لیگ برتر تنها امید آن ها در این فصل است.در آن سوی میدان، پدیده مشهد در رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است و برای ماندن در کورس باید از این بازی امتیاز بگیرد.شاگردان سیدمهدی رحمتی در 27 هفته گذشته، 10 پیروزی داشته اند، 7 تساوی و 10 شکست، آمار 26 گل زده و 28 گل خورده را به ثبت رسانده اند.مشهدی ها هم اکنون با 37 امتیاز در رده هفتم جدول جای دارند.بازی های گذشته دو تیمجدول لیگ برتر

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پدیده - سپاهان؛ جدال رحمتی و نویدکیا برای سهمیه و جام / پیش بازی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×