روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: گل محمدی برای پنالتی ها می‌ توانست نفرات بهتری انتخاب کند از منبع طرفداری. "

حمید درخشان: گل محمدی برای پنالتی ها می‌ توانست نفرات بهتری انتخاب کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید در این بازی بازیکنان بسیار محتاطانه بازی کردند و هر دو تیم حرفی برای گفتن نداشتند.به گزارش طرفداری، حمید درخشان در گفت و گو با میزان، در رابطه با دربی ۹۶ پایتخت اظهار داشت:وقتی مسابقات فوتبال ایران را با بازی های یورو مقایسه می کنیم متوجه ضعف فوتبالمان می شویم. دربی هیچ حرفی برای گفتن نداشت و فقط هر دو تیم دو هفته قبل از بازی، برای هم کری خواندند.وی ادامه داد:اینکه جام حذفی بود و سختی های خودش را داشت، بهانه است و دلیل نمی شود که هر دو تیم بازی خوبی ارائه ندهند. در این مسابقه بازیکنان بسیار محتاطانه بازی کردند. شاید ابتدا کمی ملاحظه لازم باشد، اما تا انتها نباید با همان روال ادامه داد. در طول دیدار بازیکنان هیچ کاری نکردند و همه شان به دنبال پنالتی بودند.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با پنالتی ها عنوان کرد:بر ای پنالتی باید یک بازیکن باتجربه و دارای دقت عمل بالا که تمرکز خوبی دارد را انتخاب کرد. افراد و گزینه های بهتری بودند که در لیگ قهرمانان آسیا پنالتی را گل کرده بودند، در این جا نمی توانستند؟!درخشان در رابطه با عملکرد سرمربی پرسپولیس گفت:عملکرد گل محمدی همیشه خوب بوده، اما برای پنالتی می توانست گزینه های بهتری انتخاب کند. پرسپولیس کادر فنی و مهره های خوبی دارد و نباید قانع به یک جام باشد. باید برای قهرمانی جام حذفی هم تلاش می کردیم.وی در رابطه با شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر خاطرنشان کرد:سرخ پوشان ۷۰ تا ۸۰ درصد شانس قهرمانی دارند، چون توانایی اش را دارند. امیدوارم بازی های قبل را فراموش کنند و تمام تلاش خود را برای ۳ بازی پیش رو به کار گیرند تا قهرمان لیگ برتر شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: گل محمدی برای پنالتی ها می‌ توانست نفرات بهتری انتخاب کند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×