روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مزایده کارگزار جدید پرسپولیس چه زمانی برگزار می شود؟ از منبع طرفداری. "

مزایده کارگزار جدید پرسپولیس چه زمانی برگزار می شود؟

به گزارش طرفداری، برای انتخاب کارگزار بعدی باشگاه پرسپولیس بی شک مزایده برگزار می شود.در حالی که طی چند سال اخیر هیچ مزایده ای برای انتخاب اسپانسر و کارگزار باشگاه پرسپولیس برگزار نشده، سمیعی تاکید دارد این بار نباید این اتفاق رخ ندهد و کارگزار بعدی حتما باید با مزایده مشخص شود. موضوعی که البته با توجه به دولتی بودن باشگاه و پروسه ای که باید برگزار شود، طولانی است. اما سمیعی تاکید به برگزاری مزایده دارد تا مثل سال های قبل حرف و حدیثی وجود نداشته باشد.پیش بینی می شود پس از فسخ قرارداد رسمی باشگاه با کارگزار فعلی که طی چند روز آینده صورت می گیرد، مراحل لازم برای برگزاری مزایده انجام می شود تا باشگاه پرسپولیس کارگزار بعدی را شناخته و معرفی کند. شنیده ها حاکی از این است این پروسه چیزی حدود 40 روز زمان خواهد بود.به نظر می رسد با توجه به زمانی که طی می شود، باشگاه قادر به پرداخت بدهی کالدرون از طریق کارگزار نیست و سرخ ها باید چاره دیگری را در پیش بگیرند.بیشتر بخوانید:پافشاری جعفر سمیعی به برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزارپرسپولیس و کارگزار این هفته فسخ می کنند

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مزایده کارگزار جدید پرسپولیس چه زمانی برگزار می شود؟ از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×