روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلعتبری: وظیفه ما این است که بازی های خود را ببریم و منتظر لغزش پرسپولیس باشیم از منبع طرفداری. "

خلعتبری: وظیفه ما این است که بازی های خود را ببریم و منتظر لغزش پرسپولیس باشیم

محمدرضا خلعتبری در مورد بازی سپاهان مقابل پدیده اظهار داشت:بازی خیلی خوبی بود. به نظرم در یک روز خیلی خوب، تیم ما بازی خیلی خوبی انجام داد. موقعیت های خیلی خوبی داشتیم. می توانستیم حتی گل های بیشتری بزنیم اما خوشحالیم. می دانستیم بازی سختی مقابل پدیده داریم که در سه چهار بازی قبل خیلی خوب بازی کرده بود. ولی بازی با نساجی را باخته بودند. شانس سهمیه داشتند و می دانستیم برای سه امتیاز می آیند اما خداراشکر که پیروز میدان شدیم.به گزارش طرفداری؛ وی در مورد اینکه سپاهان در کورس قهرمانی باقی ماند، گفت:وظیفه ما این است که بازی هایمان را ببریم و منتظر لغزش حریف باشیم. تمام تلاشمان را می کنیم که در دو بازی آینده 6 امتیاز را بگیریم. منتظر اتفاقات فوتبال هستیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست اما تمام تلاشمان را برای موفقیت تیم به کار می گیریم.مهاجم سپاهان در مورد اینکه پرسپولیس 5 گل به ماشین سازی زد و از نظر تفاضل گل فاصله زیادی ایجاد کرد، اظهار داشت:فوتبال همین است. ما صددرصد شانس داریم. این هفته یک بازی سخت با ذوب آهن داریم. پرسپولیس هم با تراکتور بازی دارد. بازی به بازی پیش می رویم. وظیفه ما این است که کارمان را به نحو احسن انجام بدهیم. هرچه خیر باشد همان می شود.خلعتبری در خصوص اینکه روی سکوها استرس داشت، گفت:بله، نتیجه یک بر صفر شکننده است. هر لحظه می ترسیدیم گل مساوی را بخوریم. چون پدیده خط حمله خطرناک و بازیکنان سرعتی خیلی خوبی دارد. مقداری احساس خطر کردیم اما خداراشکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خلعتبری: وظیفه ما این است که بازی های خود را ببریم و منتظر لغزش پرسپولیس باشیم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×