روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فخرالدینی: بی دلیل برای بازی پرسپولیس محروم شدم/ از منصوریان عذرخواهی می کنم از منبع طرفداری. "

فخرالدینی: بی دلیل برای بازی پرسپولیس محروم شدم/ از منصوریان عذرخواهی می کنم

به گزارش طرفداری، میلاد فخرالدینی درباره برتری سه بر یک تیم تراکتور مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به فارس گفت:خدا را شکر توانستیم این بازی خوب را ببریم. آلومینیوم تیم خیلی خوبی است اما فکر می کنم به دلیل دیداری که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انجام داد، تا حدی خسته بود. سه امتیاز این مسابقه به تراکتور برای باقی ماندن در کورس کسب سهمیه آسیا خیلی کمک کرد.فخرالدینی درباره تحول تراکتور از زمان حضور فیروز کریمی در این تیم توضیح داد:کریمی تیم ما را نبست و البته قبل از حضور وی در تراکتور هم نتایج بدی نگرفتیم و شانس سهمیه داشتیم اما با آمدن کریمی وضعیت مان بهتر شد. تراکتور بازیکنان بزرگ زیادی دارد و برای همه ما مهم است که امسال هم سهمیه آسیا را کسب کنیم. به همین دلیل انگیزه لازم برای رسیدن به این هدف را داریم.مدافع تیم تراکتور درباره جنجال های دیدار با آلومینیوم، گفت:حواشی همیشه در فوتبال وجود دارد و نمی توان آن را انکار کرد. از دقیقه ۶۰ بازی شب گذشته هم حواشی زیاد شد که نمی توانیم درباره اش چیزی بگوییم.فخرالدینی درباره اینکه فیروز کریمی در نشست خبری پس از بازی تا حدی به علیرضا منصوریان حق داده است، تصریح کرد:علی آقای منصوریان بزرگ ما است و برای فوتبال ایران خیلی زحمت کشیده است . وی حدود ۷۰ بازی ملی دارد و همیشه باید احترامش حفظ شود. به شکل دقیق متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد اما اگر موضوع مربوط به منصوریان باشد از وی عذرخواهی می کنم.فخرالدینی درباره محرومیت خود از دیدار مقابل پرسپولیس توضیح داد:با اخطاری که در بازی با آلومینیوم گرفتم، چهار کارته شدو نمی توانم مقابل پرسپولیس بازی کنم. متاسفانه داور واقعا به من بی دلیل کارت داد و هنوز سوت شروع بازی را نزده بود به بهانه تمارض به من اخطار داد. البته تیم ما اگر ما با همین روند جلو برود، می تواند مقابل پرسپولیس هم امتیاز بگیرد. قطعا این مسابقه دیدار خوبی می شود.مدافع تراکتور درباره شانس این تیم برای کسب سهمیه عنوان کرد:دو بازی سخت مقابل پرسپولیس و سایپا پیش رو داریم و تمام تلاش خود را می کنیم با رقم زدن بهترین نتایج برای تیم، هواداران و خودمان این سهمیه را کسب کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فخرالدینی: بی دلیل برای بازی پرسپولیس محروم شدم/ از منصوریان عذرخواهی می کنم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×