روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس | پنج تغییر نسبت به مرحله یک هشتم نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

پرسپولیس | پنج تغییر نسبت به مرحله یک هشتم نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس نسبت به مرحله یک هشتم نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا تغییرات زیادی داشته است.به گزارش طرفداری، پرسپولیس امسال هم به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا راه یافته و قرار است امشب مقابل تیم استقلال تاجیکستان به میدان برود. فصل قبل پرسپولیس در این مرحله به مصاف السد رفت.نگاهی به ترکیب فصل گذشته پرسپولیس نشان می دهد تغییرات زیادی در ترکیب سرخ ها در طول یک فصل صورت گرفته است.فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس با ترکیب حامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک (دقیقه ۸۴ - کمال کامیابی نیا)، احمد نوراللهی، بشار رسن (دقیقه ۸۴ - امید عالیشاه)، احسان پهلوان (دقیقه ۸۴ - مهدی عبدی)، وحید امیری، عیسی آل کثیر (دقیقه ۳+۹۰ - سیدجلال حسینی) در مرحله یک هشتم نهایی مقابل السد قطر قرار گرفت.در این دیدار یحیی چهار بازیکن را تعویض کرد. امید عالیشاه، مهدی عبدی و کمال کامیابی نیا در دقیقه ۸۴ جای بشار رسن، احسان پهلوان و میلاد سرلک را گرفتند و سیدجلال حسینی نیز در دقیقه 3+90 به جای عیسی آل کثیر پا به میدان گذاشت!نگاهی به ترکیب نشان می دهد هر دو مدافع میانی پرسپولیس نسبت به سال پیش تغییر کرده اند و شجاع خلیل زاده و کنعانی زادگان هم اکنون در لیگ ستارگان قطر توپ می زنند. در پست هافبک احمد نورالهی دیگر جدا شده پرسپولیس است که راهی الاهلی امارات شده و بشار رسن نیز همچون دو مدافع میانی این تیم در قطر توپ می زند. کمال کامیابی نیا نیز دیگر غایب پرسپولیس است که به دلیل مصدومیت نمی تواند در بازی امشب مقابل استقلال تاجیکستان حضور داشته باشد.حالا باید دید یحیی باز هم تغییرات بیشتری را نسبت به بازی فصل قبل در ترکیب خود خواهد داشت یا نه. گفتنی است پرسپولیس در دقیقه 89 بازی با النصر از سوی آل کثیر به گل رسید و موفق به صعود از این مرحله شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس | پنج تغییر نسبت به مرحله یک هشتم نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×