روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وظیفه سنگین سیدجلال حسینی مقابل خط حمله زهردار استقلال تاجیکستان از منبع طرفداری. "

وظیفه سنگین سیدجلال حسینی مقابل خط حمله زهردار استقلال تاجیکستان

به نظر می رسد سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی زوج خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.به گزارش طرفداری، سیدجلال حسینی اگرچه در 4 بازی آخر پرسپولیس در لیگ بیستم با صلاحدید یحیی گل محمدی روی نیمکت نشست و در ادامه راه نیز با جذب دو مدافع میانی پیش بینی شد در فصل پیش رو بیشتر از روی نیمکت شاهد بازی های تیمش باشد اما فرصت کم بازیکنان تازه وارد برای هماهنگی در پست حساس خط دفاعی باعث شده یحیی یک بار دیگر به کاپیتان تیمش اطمینان کرده و از سیدجلال به عنوان نقطه اطمینان خط دفاعی اش کنار فرشاد فرجی بهره ببرد که سابقه یک بازی آسیایی را دارد. موضوعی که به نظر می رسد نشان از کار سخت سیدجلال حسینی خواهد داشت. این درحالی است که استقلال تاجیکستان با اینکه حریف تیمی ناشناخته محسوب می شود اما صاحب تاکتیک و بازیکنان خوبی است.استقلال تاجیکستان که در تیمش ۴ بازیکن خارجی و ۶ بازیکن دورگه و همین طور مجموعا 9 بازیکن ملی پوش دارد، از خط حمله بسیار خوبی برخوردار است. خط حمله ای که موفق شده در خاک عربستان با 4 گل الهلال را به زانو درآورده و به عنوان تیم اول گروه خود در مرحله مقدماتی صعود کند.خط حمله ای که با بهره گیری از ستاره ای چون منوچهر جلیلوف کاملا زهردار به نظر می رسد. حالا باید منتظر بود و دید درنهایت خط دفاعی پرسپولیس با رهبری سیدجلال چه عملکردی در بازی امشب خواهد داشت و می تواند با بسته نگه داشتن دروازه خود شهر دوشنبه را ترک کند یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وظیفه سنگین سیدجلال حسینی مقابل خط حمله زهردار استقلال تاجیکستان از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×