روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره سابق استقلال و هما، منزوی شد و رفت از منبع طرفداری. "

ستاره سابق استقلال و هما، منزوی شد و رفت

دیروز خبر تلخ فوت شاهرخ مطیعی بار دیگر جامعه فوتبال ایران را عزادار کرد.به گزارش طرفداری، شاهرخ مطیعی سالها در کشور آلمان زندگی می کرد و اخبار مربوط به او مدتها بود تنها در ستون های "یادی از خاطرات قدیمی" درج می شد.شاهرخ مطیعی قبل از ظهور شاهرخ بیانی در فوتبال ایران چهره شد، او هنگام مرگ 68 سال داشت، شاهرخ مطیعی با استقلال تهران قهرمان جام حذفی، با همای تهران قهرمان تهران و با تیم ملی جوانان ایران 2 بار قهرمان آسیا شد.او در استقلالی حضور داشت که مردانی مثل ملک احمدی، حاجیلو، مراغه چیان، جهانگیر کوثری، برادران بیانی، مصطفی مسلمی، حسن نظری، آندرانیک اسکندریان، مائیس میناسیان، حسن روشن، پرویز مظلومی، رضا نعلچگر، هادی نراقی و... بازی می کردند.برخی اتفاقات در فوتبال استقلال باعث شد شاهرخ مطیعی همراه هادی نراقی از این تیم جدا شده و به تیم فوتبال همای تهران برود.شاهرخ مطیعی در حالی فوت شد که در 25 سالگی از ایران دور بود و هیچ کس خبری از او نگرفت و حتی 2 کلمه از اوضاع و احوالش در رسانه های ایرانی عنوان نشد و خلاف پیشکسوتان پرسپولیس که در این عرصه ها بیشتر از هم سراغ می گیرند، استقلالی ها کمتر از احوالات هم خبر دار می شوند.فوت شاهرخ مطیعی را به خانواده اش، پیشکسوتان استقلال به خصوص هم دوره هایش و بازیکنان سابق تیم ملی جوانان مثل حسن نظری، دادگان، غلامحسین پیروانی، الیاس عبداللهی و... تسلیت می گوییم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره سابق استقلال و هما، منزوی شد و رفت از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×