روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیمکت نشینی عجیب عیسی آل کثیر و احسان پهلوان از منبع طرفداری. "

نیمکت نشینی عجیب عیسی آل کثیر و احسان پهلوان

ترکیب پرسپولیس برای دیدار با استقلال تاجیکستان اعلام شد که شاید نیمکت نشینی احسان پهلوان و عیسی آل کثیر عجیب ترین نکته ترکیب تیم پرسپولیس باشد.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید از ساعت 19:30 به مصاف استقلال تاجیکستان برود. پیش از این پیش بینی می شد احسان پهلوان در خط میانی به بازی گرفته شود و یکی از میان وحید امیری یا مهدی ترابی به عنوان زوج عیسی آل کثیر در خط حمله به بازی گرفته شوند.ولی بعد از اعلام ترکیب مشخص شد خبری از از حضور عیسی آل کثیر و احسان پهلوان نیست و این دو بازیکن باید بازی را از روی نیمکت آغاز کنند.یحیی گل محمدی در فاز هجومی تیمش به مهدی عبدی و امید عالیشاه اعتماد کرده است و شاید در نیمه دوم و زمانی که کار گره بخورد، یحیی گل محمدی، احسان پهلوان و عیسی آل کثیر را به بازی بفرستد.شنیده می شود نیمکت نشینی عیسی آل کثیر مربوط به مسائل فنی نیست ولی در خصوص احسان پهلوان این موضوع صدق نمی کند و احتمالا پهلوان در شیوه بازی که گل محمدی برای این دیدار انتخاب کرده جایی نداشته است.بیشتر بخوانید:اعلام ترکیب تیم های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیمکت نشینی عجیب عیسی آل کثیر و احسان پهلوان از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×