روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیگ برتر را برای پرسپولیس دوم آبان شروع کنید | تنها راه فرار از تعویق های سریالی از منبع طرفداری. "

لیگ برتر را برای پرسپولیس دوم آبان شروع کنید | تنها راه فرار از تعویق های سریالی

به گزارش طرفداری، پرسپولیس شب گذشته با نتیجه 1-0 استقلال تاجیکستان را شکست داد تا این تیم به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.با این حساب ممکن است بازی های پرسپولیس در مرحله بعد رقابت ها شروع لیگ بیست و یکم را به تعویق بیاندازد. در این بین سازمان لیگ از قبل اعلام کرده بازی های لیگ از 27 مهر برگزار می شود و سهیل مهدی نیز در مصاحبه ای اعلام کرد صعود پرسپولیس به مرحله بعدی رقابت ها باعث تعویق بازی های این تیم نمی شود.سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در مورد شروع لیگ بیست و یکم گفت:همانطور که قبلاً در اطلاعیه آورده شده، تهمیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است. طوری برنامه ریزی شده است که مسابقات با تعویق مواجه نشود.پرسپولیس طبق برنامه کنفدراسیون فوتبال آسیا باید 24 مهر در مرحله یک چهارم به مصاف رقیب خود برود و در صورت صعود، باید 27 مهر به مصاف رقیب خود در مرحله نیمه نهایی برود با این تفاسیر اگر سازمان لیگ قصد داشته باشد طبق اعلام قبلی خود لیگ را 27 مهر برگزار کند مجبور است بازی پرسپولیس را در صورت حضور در مرحله نیمه نهایی به زمان دیگری موکول کند. علاوه بر این ها تیم ملی هم روز پانزدهم و بیستم مهر باید در بازی های مقدماتی جام جهانی به میدان برود و همین فشردگی مسابقات به احتمال بالا باعث تعویق بازی های تیم پرسپولیس می شود.فوتبال ایران نیمه دوم مهر ماه با فشردگی کم سابقه ای مواجه خواهد شد. تیم ملی طبق برنامه 15 مهر با امارات در خانه حریف و 20 مهر در تهران با کره جنوبی بازی دارد و پرسپولیس هم 24 مهر در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می کند و در صورت موفقیت، 27 مهر باید در بازی نیمه نهایی حاضر باشد.تنها راه برای سازمان لیگ این است که از ابتدا در هفته اول لیگ برتر، بازی پرسپولیس را دوم آبان ماه در نظر بگیرد تا بعدها ناچار به تغییر برنامه هفته اول نشود. پرسپولیس چه در یک چهارم نهایی بازنده باشد و چه برنده، دوم آبان می تواند اولین بازی لیگ خود را برگزار کند.البته دوستانی که در یک روز برای ذوب آهن دو بازی در نظر گرفته بودند، این قابلیت را دارند که روز 27 مهر پرسپولیس را همزمان در تهران و عربستان به میدان بفرستند اما صرف نظر از شوخی، سازمان لیگ باید از همان ابتدا شرایط پرسپولیس را لحاظ کند تا لیگ برتر بیست و یکم به محض شروع، درگیر وقفه و تعویق و ... نشود.تعویق یک بازی در هفته اول لیگ برتر، منجر به تعویق دو بازی در هفته دوم خواهد شد، چرا که هر دو تیمی که در بازی معوقه هفته اول به میدان رفتند، باید بازی های شان با حریفان در هفته دوم نیز با تاخیر برگزار شود. با ادامه این روند، برگزاری دو بازی معوقه در هفته دوم، 4 تیم را درگیر می کند و به صورت طبیعی، منجر به تعویق 4 بازی در هفته سوم می شود. برای جلوگیری از این تعویق سریالی و دومینو وار، سازمان لیگ باید شرایط بازی های ملی نیمه دوم آبان و مهم تر از آن، شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان را در اعلام برنامه اولیه اش لحاظ کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیگ برتر را برای پرسپولیس دوم آبان شروع کنید | تنها راه فرار از تعویق های سریالی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×