روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش موندو دیپورتیوو از مهدی طارمی: پوشکاش ایرانی، اتلتیکومادرید را تهدید می کند از منبع طرفداری. "

گزارش موندو دیپورتیوو از مهدی طارمی: پوشکاش ایرانی، اتلتیکومادرید را تهدید می کند

به گزارش طرفداری و به نقل از موندو دیپورتیوو، از هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، پورتو امشب به همراه مهدی طارمی مقابل اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه قرار می گیرد. به همین بهانه، رسانه اسپانیایی موندو دیپورتیوو گزارش کاملی از مهدی طارمی تهیه کرده است. موندو دیپورتیوو مهدی طارمی را پوشکاش ایرانی نامیده است و به اتلتیکومادرید هشدار داده است که باید از مهاجم شماره 9 پورتو بترسند. این رسانه با تیتر پوشکاش ایرانی، اتلتیکو را تهدید می کند با اشاره به این که مهدی طارمی همان کسی است که گل فوق العاده مقابل چلسی را به ثمر رساند و این گل در نهایت بهترین گل فصل گذشته لیگ قهرمانان شد، او را پوشکاش فعلی مسابقات معرفی کرده است و گل او را یکی از بهترین گل های تمام ادوار لیگ قهرمانان نامیده است.این رسانه در ادامه مدعی شده است که درخشش پورتو در فصل گذشته لیگ قهرمانان به مقدار زیادی به خاطر درخشش طارمی بوده است. موندو دیپورتیوو در ادامه با اشاره به این که حضور فوتبالیست های ایرانی در تیم های بزرگ اروپایی به ندرت اتفاق می افتد، اشاره ای به تجربه اندوزی طارمی در شاهین و ایران جوان بوشهر و همچنین پرسپولیس داشته است و طارمی را سفیر فوتبال کشورمان معرفی کرده است.دیپورتیوو در ادامه به گلزنی طارمی به یوونتوس نیز اشاره ای داشته است و او را اولین ایرانی نامیده که در مرحله حذفی مسابقات لیگ قهرمانان گلزنی می کند.نکته جالب دیگر در مورد گزارش موندو دیپورتیوو این است که رسانه اسپانیایی در معرفی طارمی او را بازیکنی معرفی کرده است که در ایران علاوه بر درخشش در اروپا به خاطر رابطه اش با سحر قریشی به شهرت زیادی رسیده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گزارش موندو دیپورتیوو از مهدی طارمی: پوشکاش ایرانی، اتلتیکومادرید را تهدید می کند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×