روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مراسم غزال اول فوتبال ایران فردا در قطعه نام آوران از منبع طرفداری. "

مراسم غزال اول فوتبال ایران فردا در قطعه نام آوران

به گزارش طرفداری، علیرضا عزیزی در مرداد ماه به خاطر ابتلا به سرطان و عود کردن بیماری بعد از یک مرحله درمان درگذشت.علیرضا عزیزی از فوتبالیست های خوزستانی بود که برای ادامه فوتبال به تهران آمد و ابتدا در تیم گارد بازی کرد و بعد از تبدیل این تیم به هما، در مجموعه همایی ها باقی ماند و در این تیم چهره شد و بارها برای تیم ملی بازی کرد.او در سال 54 به پرسپولیس رفت اما بعد از 2 سال بازی در تیم پرسپولیس، به دلیل استخدامش در بانک ملی تهران پیراهن این تیم را در مسابقات فوتبال کشور بر تن کرد.عزیزی در سال 58 به تیم الشعب امارات رفت اما بعد از 3 سال بازی در این تیم به تهران برگشت و یک سال در تیم فوتبال بانک ملی بازی کرد و سپس در 2 سال پایانی فوتبالش برای تیم فوتبال شاهین تهران بازی کرد و سرانجام در سال 1363 زمانی که 35 ساله شده بود فوتبال را کنار گذاشت.پیش از آنکه لقب غزال را به خداداد عزیزی بدهند، علیرضا عزیزی را غزال خطاب می کردند و او در مرداد ماه ما را ترک کرد و رفت. فردا مراسم چهلمین روز درگذشت علیرضا عزیزی در قطعه نام آوران برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مراسم غزال اول فوتبال ایران فردا در قطعه نام آوران از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×