روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشکلات پرسپولیس و کارگزار قبلی ادامه دارد از منبع طرفداری. "

مشکلات پرسپولیس و کارگزار قبلی ادامه دارد

یکی از دلایل جدایی جعفر سمیعی از باشگاه پرسپولیس وضعیت نامشخص مالی باشگاه به واسطه وضعیتی است که کارگزار برای باشگاه ایجاد کرده است.به گزارش طرفداری، در حالی که باشگاه پرسپولیس روزهای سختی را از نظر مالی و اقتصادی تجربه می کند، نمی تواند هیچ درآمدزایی داشته باشد چرا که کارگزار قبلی هنوز از اقاله قرارداد طفره رفته و به همین دلیل هر درآمدی به حساب آن ها واریز خواهد شد.جالب این که طی چند ماه اخیر کارگزار هروقت با پیگیری های باشگاه برای امضا اقاله مواجه شده، وعده فردا و پس فردا را داده اما عملا چنین اتفاقی رقم نخورده است. کارگزار همچنان تمایل به همکاری با باشگاه دارد اما با پرداخت 45 میلیارد تومان برای کل فصل که قطعا برای باشگاه عملی نیست.از سوی دیگر بخش حقوقی وزارت ورزش که باید برند و لوگو و تبلیغات محیطی را قیمت گذاری کرده تا مراحل شروع مزایده برای انتخاب کارگزار جدید طی شود، هنوز این مراحل را انجام نداده تا پرسپولیس در شرایط مالی عجیب و غریبی دست و پا بزند.یکی از دلایل استعفای سمیعی نیز همین اتفاقات بود. پرسپولیس در حال حاضر دو راه بیشتر ندارد؛ یا درآمدزایی کند و یا دولت به عنوان یک تیم دولتی به کمک باشگاه بیاید. درآمدزایی که عملا با اقاله نشدن قرارداد کارگزار امکان پذیر نیست بنابراین وزارت ورزش باید هرچه سریع تر شرایطی را برای برگزاری مزایده انجام داده یا حداقل با نامه نگاری های خود شرایطی را فراهم کند تا باشگاه موفق به دریافت وامی طولانی مدت از بانک های دولتی شود.در غیر این صورت تردید نداشته باشید آینده خوبی را نمی توان برای این باشگاه متصور بود. باید منتظر بود و دید سجادی که بارها در مصاحبه هایش از هواداران پرسپولیس خواسته نگران شرایط نباشند قرار است با چه تدبیری این نگرانی ها را کاهش دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مشکلات پرسپولیس و کارگزار قبلی ادامه دارد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×