روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس از منبع طرفداری. "

کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس

کمال کامیابی نیا کار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی پرسپولیس دارد.به گزارش طرفداری، هنوز کسی از کمال کامیابی نیا خبر ندارد. او هنوز به تمرینات پرسپولیس ملحق نشده و اصلا معلوم نیست به تهران برگشته یا در امارات مشغول مداوای خود است. اما هرچه هست به نظر می رسد این بازیکن باتجربه کار سختی در پرسپولیس برای فصل آینده خواهد داشت.کمال که یکی از عوامل قطعی و غیر قابل کتمان پنج قهرمانی پیاپی پرسپولیس در لیگ برتر و همین طور موفقیت های سرخ پوشان در لیگ قهرمانان آسیا بوده، هنوز در تمرینات حضور پیدا نکرده است.این درحالی است که سرلک با حضور در اردوی تیم ملی بهترین روزهای فوتبالی اش را سپری می کند و بازی که دیشب رضا اسدی به نمایش گذاشت به خوبی گواهی می دهد هافبک تازه وارد پرسپولیس یک رقیب قدر و جدی برای کاپیتان سوم سرخ ها محسوب می شود.از این رو بی شک کامیابی نیا فصل سختی پیش رو خواهد داشت و باید دید چه زمانی به تمرینات برخواهد گشت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کار سخت کمال کامیابی نیا برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×