روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اوساگونا آخرین پرونده شاکیان خارجی پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اوساگونا آخرین پرونده شاکیان خارجی پرسپولیس

به نظر می رسد طی روزهای آینده طلب کالدرون و دستیارش پرداخت خواهد شد.به گزارش طرفداری، روز قبل از قرض 50 میلیاردی سرپرست باشگاه پرسپولیس خبر داده و نوشتیم صدری با قرض این مبلغ هم بدهی بازیکنان را پرداخت می کند و هم سعی می کند بدهی کالدرون و دستیارش را بدهد.خبری که با پرداخت طلب فصل قبل بازیکنان تایید شد. بر همین اساس مدیریت پرسپولیس که رقم بدهی کالدرون و دستیارش را تامین کرده قرار است طی روزهای آینده و نهایتا تا روزهای ابتدایی هفته آینده پروسه پرداخت مطالبات سرمربی پیشین خود را آغاز کند که البته باتوجه به تحریم ها کار سختی است و باید در چند بخش انجام شود.با این حساب و پس از پرداخت این بدهی 700 هزار دلاری که شامل 580 هزار دلار به کالدرون و 95 هزار دلار به خواکین به اضافه سود سالیانه و هزینه دادرسی برای هر دو پرونده خواهد بود، سرخ پوشان می توانند مهاجم خارجی مورد نظر یحیی گل محمدی را جذب کنند.گفتنی است با پرداخت مطالبات کالدرون و خواکین، کریستین اوساگونا تنها طلبکار خارجی پرسپولیس خواهد بود که حدود 100 هزار دلار از سرخ پوشان طلب دارد.بیشتر بخوانید:ماجرای عجیب در قرارداد اوساگونا

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اوساگونا آخرین پرونده شاکیان خارجی پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×