روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همه مصدومان الهلال به جز یک نفر به بازی با پرسپولیس می رسند از منبع طرفداری. "

همه مصدومان الهلال به جز یک نفر به بازی با پرسپولیس می رسند

همان طور که مدتها قبل در طرفداری خبر دادیم، تنها یک بازیکن الهلال مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود و بقیه بازیکنان این تیم مقابل پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیم شان نخواهند داشت.به گزارش طرفداری، در تمام روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی در رسانه های عربستانی و برخی رسانه های ایرانی در مورد بازیکنان مصدوم الهلال منتشر شده است. چندی پیش در طرفداری نوشتیم اعضای کادرفنی پرسپولیس به بازیکنان اعلام کردند هیچ کدام از این اخبار واقعی نیست و تمام بازیکنان الهلال به جز عطیف که عمل جراحی کرده، می توانند الهلال را در بازی آسیایی همراهی کنند.حالا خبرهای منتشر شده در رسانه های عربستان نیز این موضوع را تایید کرده و بازیکنان الهلال یکی پس از دیگری در حال بازگشت به میادین هستند. برهمین اساس الشهرانی خلاف اخبار منتشر شده حتی احتمالا به بازی عربستان و چین هم می رسد و بعید است برای بازی با پرسپولیس مشکل داشته باشد تا بعد از بازگشت کایو، سلمان الفرج، محمد البریک، ناصر الدوساری و ماتئوس پریرا به تمرینات طی چند روز اخیر، دغدغه های جدی ژاردیم برطرف شده و او احتمالا شاهد بازگشت سالم الدوساری، ستاره و وینگر راست ملی پوش الهلال به تمرینات طی روزهای آینده نیز خواهد بود. رسانه های مختلف عربستانی نوشتند کادر پزشکی الهلال در گزارشی که به ژادیم داده، برای حضور سالم الدوساری در بازی با پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است. الدوساری در دیدار قبلی برابر استقلال موفق به گلزنی شده بود و یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار نماینده عربستان به شمار می رود.به هرحال در روزهای اخیر مصدومان الهلال یکی پس از دیگری در تمرین حاضر شدند تا درنهایت مشخص شود تنها غایب این تیم مقابل سرخ پوشان عطیف خواهد بود.بیشتر بخوانید:پرسپولیس فریب سعودی ها را نمی خورد؛ تمام مصدومان الهلال می رسند؟

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " همه مصدومان الهلال به جز یک نفر به بازی با پرسپولیس می رسند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×